Субота, 01 Грудень 2018
  1 відповіді
  7.3 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Багато місяців тому (як здається, Excel 2003) я працював у державній бухгалтерській фірмі. У нас був надбудова, яка в основному видаляла внутрішні посилання, подібно до функції розриву посилань. Якщо у вас є набір робочих таблиць, які ведуть до консолідованої сторінки – одні – це дані, а інші зазвичай витягують із даних, щоб представити фінансові результати. Якщо це джерело даних знаходиться у зовнішній книзі, ви просто розриваєте посилання, а значення будуть замість останнього оновленого значення посилання в клітинках. Формули на сторінці – без посилань на інші зовнішні книги все одно залишаться.

У мене є фінансові звіти, які посилаються на інші робочі таблиці (в тій самій книзі) для їх даних. Я хочу, щоб функції стовпців і обчислення, які існують без посилання на іншу вкладку, залишалися, тоді як я хочу, щоб значення, які надходять з іншої вкладки, були просто значеннями. Наразі я копіюю/вставляю значення в кожну таблицю, але це дуже стомлююче – щось, що хотілося б створити чудовий інструмент. Чи робить Kutools щось подібне?
5 років тому
·
# 1798
0
Голосів
розстібати
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.