Вівторок, 27 листопад 2018
  11 відповіді
  6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Протягом останніх 2 тижнів я не міг використовувати Kutools 18.00. У мене є дійсна ліцензія і все, але коли я вмикаю COM-Addin, Excel аварійно завершує роботу. (Він повністю вимикається або переходить до циклу завершення роботи та відновлення) Це помилка, яку скоро буде виправлено?
Єдиний обхідний шлях, який, здається, працює, це залишити Kutools ВИМКНЕНИМ, доки мені не знадобиться використовувати функцію. Тоді я зможу активувати його, виконати завдання та знову вимкнути, перш ніж Excel стане занадто пошкодженим, щоб залишатися відкритим. Я хотів би мати можливість залишати свій додаток увімкненим. Будь ласка, додайте це до списку помилок.
5 років тому
·
# 1788
0
Голосів
розстібати
Точно така ж проблема тут, та сама версія Kutools 18 і Excel 16.
Кілька тижнів я не міг належним чином працювати з моїми законними ліцензованими Kutools.
Нам потрібно це якнайшвидше виправити!
5 років тому
·
# 1789
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Спробуйте зв’язатися з нами, надавши інформацію про своє замовлення через .
Спасибо заранее. :)
Я надішлю вам цю інформацію, але яке відношення це має до проблеми? Я можу відповісти, нічого!
5 років тому
·
# 1791
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Оновіть програму до останньої версії 19.00.
5 років тому
·
# 1792
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Перейдіть, щоб завантажити та встановити останню версію 19.00
5 років тому
·
# 1793
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Будь ласка, спробуйте завантажити та встановити останню версію. Якщо потрібна термінова підтримка, зв’яжіться з нами електронною поштою.
5 років тому
·
# 1794
0
Голосів
розстібати
Привіт. Завантажив 19.00 і встановив. Перезапустив Windows. Відкрив Excel і зареєструвався. Перезапустив знову. Той самий результат – збій, якщо я намагаюся відкрити файл безпосередньо. Якщо я відкриваю Excel, я можу відкрити новий порожній документ, але я не можу відкрити існуючий файл без збою.
5 років тому
·
# 1795
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Лише один існуючий файл чи всі наявні файли?
Де ці існуючі файли? Чи зберігали ви їх у локальній папці OneDrive або Google Drive?
Завдяки.
5 років тому
·
# 1796
0
Голосів
розстібати
Привіт. Завантажив 19.00 і встановив. Перезапустив Windows. Відкрив Excel і зареєструвався. Перезапустив знову. Той самий результат – збій, якщо я намагаюся відкрити файл безпосередньо. Якщо я відкриваю Excel, я можу відкрити новий порожній документ, але я не можу відкрити існуючий файл без збою.


У мене та ж проблема. У мене не було проблем із 18, але оскільки я встановив 19, мені потрібно вимкнути його, щоб використовувати Excel (16/365 64-розрядна версія). Відкриття наявного файлу (не лише одного – кожного, який я пробував) призведе до зависання Excel на екрані-заставці, або на екрані-заставці відобразиться «Відкриття: KutoolsforExcel.xlam (100%)», але воно залишатиметься таким протягом 5 хвилин перед відкриттям.

Якщо я зможу зайти в Excel, він досить швидко зависне, особливо під час використання вирізати та вставити. Коли Kutools вимкнено, у мене немає жодних проблем.

Коли у мене вперше виникли проблеми після оновлення до Kutools 19, я видалив і Office, і Kutools, видалив усі папки та виконав чисту інсталяцію. У мене все ті ж проблеми.
5 років тому
·
# 1797
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Спробуйте цю версію

https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/KutoolsforExcelSetup.exe

Дякую заздалегідь.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.