By ВінсФ у середу, 26 липня 2023 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 1
симпатії 0
думки 3K
Голосів 0
Я використовую проти 27.00.175
У мене є 3 електронні таблиці Excel, усі з яких використовують DDL. DDL складається з імен людей. На 2 з них я можу додавати або видаляти імена за потреби, і це автоматично оновлює DDL. Однак у третій електронній таблиці, коли я додаю або видаляю назву, DDL не оновлюється автоматично. Щоб вона працювала належним чином, я маю зберегти електронну таблицю, закрити та знову відкрити її, щоб вона працювала належним чином.

Чи знаєте ви, чому це відбувається?

Вінс
Здравствуйте,

Щоб краще допомогти вам, у мене є два запитання:

1. Чи належним чином оновлюється розкривний список Excel за умовчанням у третій електронній таблиці?
2. Якщо розкривний список за замовчуванням правильно оновлюється на третій електронній таблиці, зробіть знімок екрана з налаштуваннями перевірки даних спадного списку та поділіться ним з нами.
ddl.png


Підтвердивши ці деталі, ми можемо точніше визначити проблему та надати вам відповідне рішення.

Дякуємо за співпрацю та розуміння.

Аманда
·
9 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт там,

Будь ласка, спробуйте скористатися бета-версією програмного забезпечення та перевірте, чи проблема не зникла: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/KutoolsforExcelSetup.exe

Будь ласка, повідомте нас, якщо проблема виникла в бета-версії або її було вирішено. Ваш відгук дуже цінується.

Аманда
·
9 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення