Анонімний користувач
  Вівторок, 02 травня 2023
  4 відповіді
  3.3 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Я спробував перенести excel 26.3 зі свого старого ноутбука на новий ноутбук, на якому встановлено Office 2016. На старому ноутбуці розкривний список із можливістю пошуку працював нормально, і я зміг додати до списку імена, і він автоматично оновив список. На новому ноутбуці та оскільки я не зміг перенести 26.3, який я придбав, проти 27.0. Тепер DDL не оновлюється, коли я додаю нове ім’я, а коли я закриваю програму та перезапускаю, вона втрачає DDL, і мені потрібно почати у всьому створенні DDL. У версії 26.3 я зміг поставити позначку біля «DDL із можливістю пошуку», у новій версії проти 27.0 прапорця немає або він недоступний... дивіться знімки екрана. Дуже важливо, щоб я отримав це працює якнайшвидше. Дякую
1 рік тому
·
# 3507
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Просимо вибачення за можливі незручності, оскільки ми нещодавно оновили логіку для запуску розширеної функції розкривного списку.

Створивши звичайний розкривний список,
- якщо ви хочете зробити список доступним для пошуку, виберіть Розкривний список для пошуку варіант.
- якщо ви хочете додати прапорці до розкривного списку, виберіть Випадаючий список із прапорцями (ви також можете зробити DDL доступним для пошуку у спливаючому діалоговому вікні).

розширений ddls.png

Зверніть увагу, що ви повинні збережіть книгу, перш ніж закривати її щоб переконатися, що ви зберегли розкривний список з можливістю пошуку.

Що стосується проблеми з додаванням імен без автоматичного оновлення списку, ми цінуємо ваш відгук і хочемо запевнити вас, що наша команда вже працює над вирішенням цієї проблеми. Ми очікуємо, що рішення буде знайдено протягом наступних двох тижнів. Дякуємо за ваше терпіння та розуміння. :)

Аманда
12 місяців тому
·
# 3508
0
Голосів
розстібати
Дякую за відповідь, я з нетерпінням чекаю виправлення «додавання імен».
12 місяців тому
·
# 3511
0
Голосів
розстібати
Я також бачу, що під час захисту аркуша DDL все ще доступний... хороша робота...!
З нетерпінням чекаю оновлення, яке виправляє додані імена в DDL
12 місяців тому
·
# 3512
0
Голосів
розстібати
привіт,

Спасибі за ваш відгук! Я радий чути, що захист аркушів працює добре.

Ми завжди прагнемо вдосконалювати наші продукти, і я ціную вашу пропозицію щодо оновлення, щоб виправити додані імена в DDL.

Повідомте нас, якщо у вас будуть інші пропозиції чи відгуки в майбутньому. :)

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.