By ina6r у п'ятницю, 28 квітня 2023 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 3
симпатії 0
думки 3.1K
Голосів 0
Потрібна допомога/порада. Кожного разу, коли я використовую функцію Kutools «Додати лінії трендів до кількох серій» для графіка розсіювання (для всього графіка, а не лише для однієї серії), лінія тренду виходить далеко за межі даних на осі x. Я перевірив діапазон серії, і він точний. Чому лінія тренду так далеко виходить за межі моїх даних і як це виправити? TIA Знімок екрана 2023-04-27 091527.jpg
Привіт там,

Команда Додайте лінії трендів до кількох серій функція поточної версії підтримує лише обробку даних у формі, як показано нижче.

Додайте лінії трендів до кількох серій data.png


Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, повідомте мене.

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт, Аманда, так, будь ласка, опишіть. Чому серії, які я представив, не працюють (де вісь X однакова для всіх серій, але вісь Y матиме різні дані)? І якщо те, що ви говорите, правда, то який тренд цієї функції в моєму прикладі?? TIA
·
12 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт Тіа,

Прошу вибачення за незручності, спричинені Додайте лінії трендів до кількох серій функція в поточній версії, яка потребує оптимізації. Ми можемо гарантувати, що ви можете додати лінії тренду, використовуючи формат даних, який був надісланий вам раніше. Однак, якщо ви віддаєте перевагу використанню наданого вами формату даних, ви можете спробувати змінити значення серії X для ваших даних на осі x, виконавши такі дії:

1.png

2.png

3.png


Будьте впевнені, я вже переслав цю проблему нашій команді розробників для вирішення в майбутньому випуску. Ми цінуємо ваш відгук і дякуємо за використання нашого продукту!

Аманда
·
12 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення