П’ятниця, 31 серпень 2018
  6 відповіді
  8.6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт, я щойно завантажив KUTOOLS для excel 18. Однак я встановив його, коли переходжу до «Вставити», «Список»
всі комбінації", я отримую "Помилка ініціалізації 4".

Я не впевнений, чи це пов’язано з нашим антивірусом McAfee.

У вас є посилання, де ми можемо його завантажити? І уникати
проблема?

Спасибі,
Лоренцо Д
5 років тому
·
# 1716
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Чи можете ви використовувати інші функції програмного забезпечення?
Якщо ні, спробуйте вимкнути антивірусне програмне забезпечення, а потім спробуйте виконати операцію ще раз.
Спасибо заранее.
Я також отримую ту саму помилку "Помилка ініціалізації 4". Я не можу повністю вимкнути програмне забезпечення AV, але я безрезультатно виключив каталог c:\program files(x86)\kutools і c:\Users\username\app data\roaming\kutools.

Крім того, я міг використовувати на інших ноутбуках нашої компанії і не мав такої самої проблеми.

Я спробував видалити та перевстановити програмне забезпечення. Спочатку я встановив MSI, але потім під час другої спроби інсталяції використав exe. Це з версією 18.0. Будь ласка, допоможіть.

Спасибі,
Філ П
5 років тому
·
# 1718
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Спочатку перейдіть, щоб видалити Kutools для Excel з панелі керування.
А потім перейдіть до завантаження та встановлення пакету exe. :)
Розчарування. KuTools працював ідеально протягом найдовшого часу, і тепер я отримав цю помилку ініціалізації. Я видалив, перевстановив і перезавантажив Excel. Все ще та ж проблема. Я також додав Excel до своїх винятків брандмауера.
привіт Джей,

Та ж проблема тут, KT щойно почав показувати помилку KTEMAI~1.dll (раніше він показував всю назву... kemain32.dll ... хм, що б це не означало).
Знову працював після завершення (але повна перевстановлення Office 365). Раніше я видаляв і перевстановлював Office, але забув деякі залишки (до того ж у мене була погана суміш).
У будь-якому випадку, повертаючись, щоб сказати, що якщо нічого іншого не працює, повне видалення Office 365 і перевстановлення KT спрацювало для мене.
Що, очевидно, є чітким показником, що це не проблема KT...
Вибачте за шум, хлопці!
Вимкніть будь-який антивірус, я користуюся MS office 2016 і він дає Помилка Microsoft Office 30034-4і це було виправлено, відключивши антивірус.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.