By dkhart86@gmail.com у суботу, 03 грудня 2022 року
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 3
симпатії 0
думки 4.7K
Голосів 0
Я розумію, що будь-який мій файл Excel, створений Kutools, який я створив за допомогою функцій Kutools, неможливо зрозуміти та не буде передано іншим користувачам Excel, у яких не встановлено Kutools. (https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html)

Отже, якщо я правильно розумію, слід уникати використання функцій Kutools, якщо ви плануєте ділитися з користувачами Excel, у яких не встановлено Kutools?

АБО МОЖЛИВО є якийсь спосіб перетворити функції Kutools на звичайні формули/функції/макроси Excel, щоб ми могли ділитися файлами, створеними Kutools, з користувачами Excel, які не мають Kutools?

Спасибо заранее.
Привіт там,

Так, якщо ви плануєте поділитися файлом Excel з іншими користувачами, уникайте використання функцій Kutools Functions.
функції kutools.png


Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт Аманда. Я теж так розумів, але, схоже, Kutools міг це виправити... У мене є електронна таблиця, у якій я використовував функцію Kutools «Сума за кольором шрифту» та надіслав її електронною поштою на свою робочу електронну адресу, але не очікував, що вона спрацює оскільки в моїй робочій програмі Excel НЕ встановлено Kutools. Однак я виявив, що ВОНО ДІЙСНО розпізнало функцію Kutools і добре працює в моєму робочому Excel, де Kutools НЕ встановлено. Таким чином, я підозрюю, що Kutools міг виправити проблему спільного використання з користувачами, які не є Kutool??
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
привіт,

Це дивно 😂 Оскільки я щойно спробував поділитися файлом, у якому використовував функцію Kutools «Сума за кольором шрифту», а комп’ютер, на якому не встановлено Kutools, бачить лише помилку Н/Д, у якій комірці застосована функція.

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення