Вівторок, 21 серпня 2018
  4 відповіді
  11.2 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Гарні новини! Kutools для Excel 18.00 тут із новими зручними функціями та розширеними вдосконаленнями! Ви можете оновити цю версію або отримати безкоштовну пробну версію, завантаживши з тут.

Порада: повна функція та функція, безкоштовна пробна версія за 60 днів! Якщо 2-річний період підтримки безкоштовного оновлення не закінчився, ви маєте право безкоштовно оновити цю версію. Будь ласка, просто завантажте та встановіть його.


Нові можливості:

1. Супер знахідка:

Ця потужна утиліта покращує функцію пошуку в Excel, вона може допомогти вам знайти та вибрати клітинки, які відповідають певній умові в текстових рядках, коментарях, формулах, гіперпосиланнях, значеннях клітинок і датах. Він також може знайти комірки з певним форматуванням. Цю функцію можна застосувати до вибраного діапазону комірок, активного аркуша, вибраних аркушів, усієї книги та всіх відкритих книг.

1). Знайдіть і виділіть певні клітинки в текстових рядках:

КТЕ-18.00-01.png

2). Знайдіть і виділіть певні комірки в коментарях:

КТЕ-18.00-02.png

3). Знайдіть і виділіть певні комірки у формулах:

КТЕ-18.00-03.png

4). Знайдіть і виділіть певні комірки в гіперпосиланнях:

КТЕ-18.00-04.png

5). Знайдіть і виділіть певні клітинки в значеннях клітинок:

КТЕ-18.00-05.png

6). Знайдіть і виділіть конкретні клітинки дати:

КТЕ-18.00-06.png

7). Знайдіть і виділіть комірки з певним форматуванням:
За допомогою цього параметра ви можете швидко знайти та вибрати всі комірки зі спеціальним форматуванням, наприклад комірки, виділені жирним шрифтом, комірки, виділені курсивом, об’єднані комірки, комірки з коментарями тощо…


КТЕ-18.00-07.png


2. Нечіткий пошук:

У робочому аркуші Excel введення списку однакового тексту вручну може містити деякі помилки. За допомогою цієї функції ви можете швидко перевірити наявність подібних записів на основі відмінностей символів, а потім одразу виправити їх у свій власний текст. Перегляньте скріншот:

КТЕ-18.00-08.png


поліпшення

1. Супер фільтр:

Підтримка деяких нових операцій для цієї утиліти:

1). Покращте поле редагування умови, додавши командну кнопку OK, див. знімок екрана:


[attachment]KTE-18.00-09_2018-08-21.png[/attachment]

2). Вставте опцію оновлення в цій останній версії, дивіться знімок екрана:

[attachment]KTE-18.00-10_2018-08-21.png[/attachment]

3). Зберіть усі функції панелі інструментів в одне спадне меню, див. знімок екрана:

[attachment]KTE-18.00-11_2018-08-21.png[/attachment]

2. Створення списку розсилки / Надсилання електронних листів:
1). Підтримка Cc і Bcc під час створення списку розсилки та надсилання електронних листів;
2). Підтримка кількох вкладень, які можна вставити в одну комірку без обмеження кількості під час створення списку розсилки.


[attachment]KTE-18.00-12_2018-08-21.png[/attachment]
[attachment]KTE-18.00-13_2018-08-21.png[/attachment]


3). Підтримка вставки зображень локального диска під час редагування тіла повідомлення, див. знімок екрана:

КТЕ-18.00-14.png

4). Додайте меню правої кнопки миші у вікно редагування повідомлень, див. знімок екрана:

[attachment]KTE-18.00-15_2018-08-21.png[/attachment]

5). Підтримка збереження надісланих електронних листів у локальну папку в режимі надсилання SMTP;
Підтримка встановлення інтервалу під час надсилання кількох електронних листів.


КТЕ-18.00-16.png

6). Додайте менеджер сценаріїв для додавання кількох облікових записів електронної пошти та керування ними в режимі надсилання SMTP.

КТЕ-18.00-17.png

7). Створюється новий стовпець статусу, щоб визначити, чи електронний лист успішно надіслано в режимі надсилання SMTP, див. знімок екрана:

КТЕ-18.00-18.png


3. Макет читання:

Додайте опцію «Виділити область активної комірки» в діалоговому вікні «Параметри макета читання». Якщо зняти прапорець, активна комірка не буде виділена. Перегляньте скріншот:

[attachment]KTE-18.00-19_2018-08-21.png[/attachment]


4. Вставити випадкові дані:
Тепер він підтримує вставлення десяткових чисел, див. знімок екрана:


КТЕ-18.00-20.png


5. Вставте водяний знак:
1). Підтримка вставки водяного знака зображення на основі масштабу зображення;
2). Підтримка функції попереднього перегляду в діалоговому вікні «Вставити водяний знак».


КТЕ-18.00-21.png


6. Список стовпців:
1). Стовпці можна змінити, натиснувши стрілки вгору або вниз на панелі інструментів;
2). Стовпці можна змінити, перетягнувши запис стовпця на панелі списку стовпців.


КТЕ-18.00-22.png

Виправлено:

1. Виправлено: відповідні зображення можна було імпортувати лише один раз, коли в утиліті Match Import Pictures є повторювані значення клітинок.
2. Виправлено: вікно попередження завжди висувається, якщо перший символ не ? під час введення формули під параметром Custom в утиліті Operation.
3. Виправлено: результат фільтрування є неправильним, якщо в діапазоні клітинок фільтра є значення помилок під час застосування функції суперфільтра.
4. Інші незначні помилки.
5 років тому
·
# 1701
0
Голосів
розстібати
Як я можу оновити свою ліцензію KuTools для Excel до версії 18.0?
5 років тому
·
# 1702
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Якщо ви хочете знати, чи маєте ви право на безкоштовне оновлення до цієї версії, зв’яжіться з нами через з інформацією про замовлення.
5 років тому
·
# 1703
0
Голосів
розстібати
Ідея для версії 18.01 (тобто хотів би це сьогодні...).
У функції об’єднання аркушів додайте опцію, щоб додати ім’я аркуша як стовпець, який додається на початку або в кінці кожного рядка. Т.Є.
Назва аркуша: Яблука

Назва стовпця 1 = "Колір"
Ряд 1: Зелений
2 ряд: червоний

Назва аркуша: Банани
Назва стовпця 1 = "Колір"
Ряд 1: Зелений
Ряд 2: жовтий
3 ряд: коричневий

Запустіть combine, додайте назву аркуша як початковий стовпець:
Кінцевий результат:
Назва аркуша: комбінований аркуш
Стовпець 1: «Назва аркуша», Стовпець 2: «Колір»
1 ряд: «Яблука», «Зелені»
2 ряд: «Яблука», «Червоні»
3 ряд: «Банани», «Зелені»
4 ряд: «Банани», «Жовтий»
5 ряд: «Банани», «Коричневі»

Багато разів мені потрібно ім’я робочого аркуша як частину даних у стовпці для кожного рядка. Мені потрібно виправити це вручну, перемістивши 1 рядок, доданий для кожного аркуша, у новий стовпець. Я думаю, що це було б легко додати. Ви можете подякувати мені пізніше :)
5 років тому
·
# 1704
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Спасибі за зворотній зв'язок.
Ми добре розглянемо цю функцію та спробуємо побачити, що ми можемо з нею зробити.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.