Четвер, 03 листопад 2022
  3 відповіді
  4.2 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
На новому комп’ютері з інстальованою Win10 спочатку інстальовано Ku Tools for Excel версії 24.00.
Купується ліцензія та реєструється версія KuTools.
Коли я хочу перевірити оновлення, я отримую повідомлення про помилку "Помилка перевірки оновлення, спробуйте пізніше"
Я завантажив версію 26.10 і знову відкрив Excel, але все ще бачу стару версію 24.00.
Як я можу оновити до останньої версії?

Також меню спеціального фільтра нічого не ініціює. як я можу змусити це працювати? Пробував те ж саме на комп'ютері колеги і там все працює на версії 24.00
Причиною придбання цього інструменту були спеціальні фільтри, але вони не працюють.
1 рік тому
·
# 3185
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

If you downloaded the version 26.10 and installed it successfully, your Kutools should be upgrated. If it did not, please try to uninstall Kutools for Excel from your computer and then download and install 26.10,

Якщо виникнуть додаткові запитання, будь ласка, не соромтеся ставити їх мені. :)

Щодо спеціального фільтра, спробуйте ще раз після встановлення 26.10. Якщо він усе ще не працює, будь ласка, перевірте мову та версію Excel, які ви використовуєте. І перевірте, чи такі ж вони, як у вашого колеги?

Аманда
1 рік тому
·
# 3188
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!
Я все видалив і перевстановив нову версію. Зараз я на 26.10 і зараз все працює.
Я знову можу використовувати свій спеціальний фільтр :)
1 рік тому
·
# 3189
0
Голосів
розстібати
Привіт ще раз,

Приємно це чути! Якщо у вас є інші запитання, будь ласка, не соромтеся запитувати :D

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.