Четвер, 03 листопад 2022
  3 відповіді
  4.3 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
На новому комп’ютері з інстальованою Win10 спочатку інстальовано Ku Tools for Excel версії 24.00.
Купується ліцензія та реєструється версія KuTools.
Коли я хочу перевірити оновлення, я отримую повідомлення про помилку "Помилка перевірки оновлення, спробуйте пізніше"
Я завантажив версію 26.10 і знову відкрив Excel, але все ще бачу стару версію 24.00.
Як я можу оновити до останньої версії?

Також меню спеціального фільтра нічого не ініціює. як я можу змусити це працювати? Пробував те ж саме на комп'ютері колеги і там все працює на версії 24.00
Причиною придбання цього інструменту були спеціальні фільтри, але вони не працюють.
1 рік тому
·
# 3185
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Якщо ви завантажили версію 26.10 і встановили її успішно, ваші Kutools слід оновити. Якщо цього не сталося, будь ласка, спробуйте видалити Kutools for Excel зі свого комп’ютера, а потім завантажте та встановіть 26.10,

Якщо виникнуть додаткові запитання, будь ласка, не соромтеся ставити їх мені. :)

Щодо спеціального фільтра, спробуйте ще раз після встановлення 26.10. Якщо він усе ще не працює, будь ласка, перевірте мову та версію Excel, які ви використовуєте. І перевірте, чи такі ж вони, як у вашого колеги?

Аманда
1 рік тому
·
# 3188
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!
Я все видалив і перевстановив нову версію. Зараз я на 26.10 і зараз все працює.
Я знову можу використовувати свій спеціальний фільтр :)
1 рік тому
·
# 3189
0
Голосів
розстібати
Привіт ще раз,

Приємно це чути! Якщо у вас є інші запитання, будь ласка, не соромтеся запитувати :D

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.