Анонімний користувач
  Пятница, 23 вересня 2022
  3 відповіді
  4.6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Я дотримувався вашого підручника, який добре спрацював. Але я хотів би об’єднати кілька елементів в одній комірці, але на іншому аркуші. Це можливо ? я не можу Можеш мені допомогти будь ласка ? Дякую тобі.
1 рік тому
·
# 3085
Прийнятий відповідь
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Припустімо, що ваш розкривний список знаходиться в A1:A10 на аркуші1, і ви виберете кілька елементів зі спадного списку в клітинках на A1:A10, ви можете ввести формулу в A1 на аркуші2: = Аркуш1! А1, а потім перетягніть маркер заповнення вниз, щоб застосувати формулу до клітинок нижче до A10.

Аманда
1 рік тому
·
# 3085
Прийнятий відповідь
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Припустімо, що ваш розкривний список знаходиться в A1:A10 на аркуші1, і ви виберете кілька елементів зі спадного списку в клітинках на A1:A10, ви можете ввести формулу в A1 на аркуші2: = Аркуш1! А1, а потім перетягніть маркер заповнення вниз, щоб застосувати формулу до клітинок нижче до A10.

Аманда
Велике спасибі. Це чудово.
У мене ще одне питання на ту ж тему. Як видалити елемент у комірці, групуючи кілька елементів у розкривних списках (наприклад, якщо я вибрав неправильно)? Насправді як повернутися. Я не міг знайти інформацію в підручнику. Заздалегідь спасибі.
1 рік тому
·
# 3088
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Ви можете натиснути Ctrl + Z, щоб скасувати виділення. Або просто виберіть елементи, які вам не потрібні, і видаліть їх із клітинки результату.

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.