Понеділок, 08 серпня 2022
  12 відповіді
  7 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Використання Excel 2016.

Список DD із можливістю пошуку працює нормально, доки я не захищаю аркуш, коли я захищаю аркуш, він не працює.

Спасибі,
ВінсФ
1 рік тому
·
# 3005
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Для поточної версії Kutools для Excel функція розкривного списку з можливістю пошуку буде недоступна після захисту аркуша.

Але хороша новина полягає в тому, що ми зробимо список доступних для пошуку DD доступним у наступній версії, якщо комірки, до яких ви застосовуєте цю функцію, розблоковані. :D

Якщо у вас є інші запитання, будь ласка, не соромтеся запитати мене.

Аманда
1 рік тому
·
# 3008
0
Голосів
розстібати
Аманда, дякую за відповідь,

Я не знаю, чому це може бути проблемою... мені здається, що потрібно мати можливість захистити аркуш і все одно мати працюючий список DD для пошуку.
Тим не менш, і клітинки зі списком DD, і клітинки, на які також посилається список, усі незахищені/розблоковані. Отже, як ви написали: «...список DD, доступний для пошуку, доступний, доки комірки, до яких ви застосовуєте цю функцію, розблоковані», я неправильно прочитав це чи щось упустив?

Спасибі,
ВінсФ
Excel 2016
1 рік тому
·
# 3013
0
Голосів
розстібати
Два дні я чекаю відповіді на свій допис... Я бачу лише те, що служба підтримки бере вихідний/офлайн?
1 рік тому
·
# 3014
0
Голосів
розстібати
На жаль, зараз він не підтримує захищений робочий аркуш. Ми підтримаємо його в наступній версії. :D
1 рік тому
·
# 3022
0
Голосів
розстібати
Аманда, дякую за відповідь,

Я не знаю, чому це може бути проблемою... мені здається, що потрібно мати можливість захистити аркуш і все одно мати працюючий список DD для пошуку.
Тим не менш, і клітинки зі списком DD, і клітинки, на які також посилається список, усі незахищені/розблоковані. Отже, як ви написали: «...список DD, доступний для пошуку, доступний, доки комірки, до яких ви застосовуєте цю функцію, розблоковані», я неправильно прочитав це чи щось упустив?

Спасибі,
ВінсФ
Excel 2016

Вибачте, була опечатка. Я казав, що хороша новина полягає в тому, що ми зробимо список доступних для пошуку DD доступним у наступній версії, якщо комірки, до яких ви застосовуєте цю функцію, розблоковані.

Вибачте за затримку.

Аманда
1 рік тому
·
# 3026
0
Голосів
розстібати
Ще раз дякую за відповідь і роз’яснення. Чи маєте ви приблизний термін виходу оновленої версії?
1 рік тому
·
# 3035
0
Голосів
розстібати
Ще раз дякую за відповідь і роз’яснення. Чи маєте ви приблизний термін виходу оновленої версії?
Нову версію мають запустити через два-три місяці. Зауважте, що це орієнтовний час :)

Аманда
1 рік тому
·
# 3040
0
Голосів
розстібати
Привіт VinceF,

Ми створили бета-версію, яка включає оновлену функцію розкривного списку з можливістю пошуку: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/26.10/KutoolsforExcelSetup.Inno.exe

Будь ласка, завантажте та спробуйте. Якщо виникнуть проблеми, будь ласка, не соромтеся запитати мене. :)

Аманда
1 рік тому
·
# 3392
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!

Я вважаю, що я завантажив найновішу версію програмного забезпечення Kutools, але я все ще відчуваю проблему, що спадне меню з можливістю пошуку не працює на захищених аркушах. Функція ще не випущена? Або я щось роблю не так?

Будь ласка, дай мені знати!

З повагою,
FrisoE
1 рік тому
·
# 3397
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Нова версія (Kutools для Excel 27.0) з функцією буде випущена найближчим часом. Будь ласка, підпишіться на наш веб-сайт, щоб не пропустити повідомлення про випуск.

Зауважте, що після того, як ви завантажите та встановите Kutools для Excel 27.0, перш ніж використовувати спадне меню з можливістю пошуку на захищених аркушах, ви повинні: 1. виберіть діапазон, до якого ви застосували розкривне меню з можливістю пошуку; 2. натисніть Kutools Plus > Перегляд дизайну > Розблокувати комірки; 3. захистити аркуш.

Аманда
1 рік тому
·
# 3399
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!

Дякую за Вашу відповідь!

Чи є у вас відомості про те, коли очікувати випуск Kutools для Excel 27.0?

FrisoE
1 рік тому
·
# 3405
0
Голосів
розстібати
Привіт FrisoE та VinceF,

Випущено Kutools для Excel 27.0 :D , ось посилання для завантаження: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.