Четвер, 04 серпень 2022
  0 відповіді
  2.6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Нам часто потрібно додавати дані зі стовпців A і D до нового стовпця A аркуша (наприклад) і дедуплювати – і оновлювати, коли нова інформація додається до вихідних наборів даних. Не об’єднувати чи нічого дивовижного, буквально просто скласти їх усіх у стовпець і відобразити на унікальних текстових записах. Іноді стовпці, які нам потрібно додати, знаходяться на одному аркуші, іноді на різних аркушах, але завжди в одній робочій книзі. Формули для цього надзвичайно складні, і більшість із них не працюють. ЄДИНИЙ спосіб, яким ми зараз можемо це зробити, це: використовувати СТАРЕ діалогове вікно зведеної таблиці та майстра, кілька діапазонів консолідації, створити для мене одне поле сторінки, додати свої діапазони, вибравши діапазон A:B, а потім діапазон D:E (ми цього не робимо). потрібні дані в B і E, але цей майстер створює принаймні 2 стовпці в кожному діапазоні) (також ваш 1-й стовпець у кожному діапазоні має бути тим, що ви хочете стекувати та дедуплювати), далі закінчіть. Видаліть фільтри, стовпці та значення з полів зведеної таблиці, щоб у вас був лише рядок, у якому тепер відображається 1 стовпець об’єднаних унікальних даних зі стовпців A та D. Це заплутано, і ми боїмося, що цей старий майстер з часом зникне. Я думаю, що це має бути дуже проста функція, але це нелегко виконати, якщо ви хочете ОНОВИТИ дані, а не вирізати та вставляти вручну. Ми були б раді, якби Kutools винайшли спосіб зробити це!
Вкладення (1)
На цю посаду ще немає відповідей.