Понеділок, 01 серпня 2022
  5 відповіді
  7.2 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Хороші новини! Kutools для Excel 26.10 постачається з десятками зручних шаблонів діаграм, новими корисними функціями та чудовими вдосконаленнями! Ви можете оновити цю версію або отримати безкоштовну пробну версію, завантаживши Kutools для Excel 26.10.
Порада: повна функція та функція, безкоштовна пробна версія за 30 днів! Якщо 2-річний період безкоштовного оновлення не закінчився, ви маєте право оновити цю версію.

поліпшення
1. Менеджер паролів: під час відкриття робочої книги, зашифрованої паролем, у діалоговому вікні пароля з’явиться менеджер паролів Kutools, навіть якщо параметр «Автоматично заповнити пароль» не ввімкнено.
2. Порівняйте робочі таблиці: оптимізований інтерфейс, покращена логіка обробки.
3. Оптимізована швидкість запуску, покращена стабільність і сумісність.

Виправлено
1. Виправлено: функція «Скласти число» не працює належним чином під час обробки десяткових знаків у деяких випадках.
2. Виправлено: виникають помилки під час застосування функції «Гістограма динамічного рейтингу» деякими мовами, окрім англійської.
3. Виправлено: застосування функції «Розділити дані» до великого аркуша даних може призвести до помилок.
4. Виправлено: застосування функції «Розділити робочу книгу» може викликати помилки в деяких випадках.
5. Виправлено: під час перейменування аркушів за допомогою функції «Перейменувати аркуш» спеціальні символи в новій назві можуть викликати помилки.
6. Виправлено: у деяких випадках під час використання VBA для виклику функцій Kutools виникають помилки.
7. Виправлено: інші незначні помилки.
2 місяців тому
·
# 2981
0
Голосів
розстібати
Чи незабаром буде повне оновлення версії на додаток до цього незначного оновлення?
2 місяців тому
·
# 2982
0
Голосів
розстібати
тож якщо я натисну «Перевірити оновлення» та побачу «Оплачене оновлення», мені пора повторно придбати продукт, який у мене вже є?

https://ibb.co/8PfpVjm
1 місяць тому
·
# 2984
0
Голосів
розстібати
тож якщо я натисну «Перевірити оновлення» та побачу «Оплачене оновлення», мені пора повторно придбати продукт, який у мене вже є?

https://ibb.co/8PfpVjm
Привіт там,
Наші продукти включають 2-річну безкоштовну підтримку оновлення, що означає, що якщо ви придбали Kutools для Excel після 07 ви можете оновити його до Kutools for Excel 20 безпосередньо, не потрібні додаткові гроші.

Якщо ви купуєте Kutools для Excel перед тим 07 вам доведеться заплатити за оновлення, і ви зможете безкоштовно оновлюватися до майбутніх версій протягом наступних двох років.

Звичайно, якщо ви задоволені версією, яку використовуєте, ви можете дотримуватися її та використовувати стільки, скільки забажаєте. :D

Аманда
1 місяць тому
·
# 3015
0
Голосів
розстібати
Чи незабаром буде повне оновлення версії на додаток до цього незначного оновлення?

Привіт там,

Ми працюємо над оновленням повної версії, але я не можу гарантувати час її запуску. Отже, будь ласка, підпишіться на наш веб-сайт, коли він буде запущений, ми надішлемо примітки до випуску нашим передплатникам. :)

Аманда
3 тижнів тому
·
# 3062
0
Голосів
розстібати
Я новачок у цьому зібранні. У мене є кілька запитань щодо цієї зустрічі. Ці запити відображаються нижче:

назваhttps://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-назваgreecepowerballрезультатиназва-excel/33-new-to-kutools.html

Мій запит стосується цього рядка. Припустимо, що у вас є якісь дані про цей рядок. Будь ласка, скажіть мені та вирішіть моє занепокоєння.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.