By Ексельфани у понеділок, 01 серпня 2022 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 4
симпатії 0
думки 23.3K
Голосів 0
Гарні новини! Kutools для Excel 26.10 постачається з десятками зручних шаблонів діаграм, новими корисними функціями та чудовими вдосконаленнями! Ви можете оновити цю версію або отримати безкоштовну пробну версію, завантаживши Kutools для Excel 26.10.
Порада: повна функція та функція, безкоштовна пробна версія за 30 днів! Якщо 2-річний період безкоштовного оновлення не закінчився, ви маєте право оновити цю версію.

поліпшення
1. Менеджер паролів: під час відкриття робочої книги, зашифрованої паролем, у діалоговому вікні пароля з’явиться менеджер паролів Kutools, навіть якщо параметр «Автоматично заповнити пароль» не ввімкнено.
2. Порівняйте робочі таблиці: оптимізований інтерфейс, покращена логіка обробки.
3. Оптимізована швидкість запуску, покращена стабільність і сумісність.

Виправлено
1. Виправлено: функція «Скласти число» не працює належним чином під час обробки десяткових знаків у деяких випадках.
2. Виправлено: виникають помилки під час застосування функції «Гістограма динамічного рейтингу» деякими мовами, окрім англійської.
3. Виправлено: застосування функції «Розділити дані» до великого аркуша даних може призвести до помилок.
4. Виправлено: застосування функції «Розділити робочу книгу» може викликати помилки в деяких випадках.
5. Виправлено: під час перейменування аркушів за допомогою функції «Перейменувати аркуш» спеціальні символи в новій назві можуть викликати помилки.
6. Виправлено: у деяких випадках під час використання VBA для виклику функцій Kutools виникають помилки.
7. Виправлено: інші незначні помилки.
Чи незабаром буде повне оновлення версії на додаток до цього незначного оновлення?
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
тож якщо я натисну «Перевірити оновлення» та побачу «Оплачене оновлення», мені пора повторно придбати продукт, який у мене вже є?

·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
тож якщо я натисну «Перевірити оновлення» та побачу «Оплачене оновлення», мені пора повторно придбати продукт, який у мене вже є?

[вкладення]kutools-upgrade.png[/вкладення]
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Чи незабаром буде повне оновлення версії на додаток до цього незначного оновлення?

Привіт там,

Ми працюємо над оновленням повної версії, але я не можу гарантувати час її запуску. Отже, будь ласка, підпишіться на наш веб-сайт, коли він буде запущений, ми надішлемо примітки до випуску нашим передплатникам.

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення