Четвер, 28 Липень 2022
  10 відповіді
  5.8 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Я створив трирівневий залежний список у таблиці. Все працює добре до останнього вибраного рядка (263). Проблема виникає під час початку нового рядка. Розкривний список з’являється лише на першому рівні. Другий і третій не мають кнопки спадного списку.
Я намагався подолати цю проблему, розширивши виділення до трьох стовпців, але це ніколи не припиняє обробку та блокує Excel.

Будь -яка пропозиція?
1 рік тому
·
# 2945
Прийнятий відповідь
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Ми перевірили надісланий вами файл і помітили, що ви не розширили діапазон динамічного розкривного списку. Це означає, що діапазон, який ви застосували цю функцію, становить $H$2:$J$263. Щоб розширити асортимент, зробіть наступне:

1. На вкладці Kutools натисніть навігація. Потім клацніть піктограму, обведену червоним кольором, як показано нижче, щоб відобразити приховані аркуші.
show-hidden.png

2. Видалити список та List1 як показано нижче.
delete-hidden.png

3. Поверніться до РЕЦИБІДАС лист. Клацніть будь-яку комірку в діапазоні $H$2:$J$263, А потім натисніть Розгорнути діапазон динамічного розкривного списку.
expand-range.png

4. З’явиться діалогове вікно «Діапазон виводу», тепер виберіть новий діапазон, у якому потрібно розмістити розкривний список. Новий діапазон буде заповнено в полі. Крім того, ви можете ввести діапазон безпосередньо у полі введення, наприклад, $H$2:$J$300.
expand-range-box.png

5. клацання OK.

Випадаючий список тепер застосовано в новому розширеному діапазоні. Якщо виникнуть інші проблеми, не соромтеся запитувати мене.

Аманда
1 рік тому
·
# 2934
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Не могли б ви прикріпити згаданий файл Excel?
(Якщо у вас виникли проблеми з долученням файлу, перегляньте цю публікацію: https://www.extendoffice.com/forum/9-others/2915-instruction-to-upload-an-attachement-in-a-post.html)

До речі, яку функцію з Kutools для Excel ви використовували?

Спасибо заранее.

Аманда
1 рік тому
·
# 2937
0
Голосів
розстібати
Доброго ранку,

Час очікування повідомлення під час спроби надіслати файл. Будь ласка, скористайтеся цим посиланням WeTransfer, щоб завантажити: https://we.tl/t-94c1A9L6MK

Я використовував функцію динамічного розкривного списку.

З повагою
1 рік тому
·
# 2939
0
Голосів
розстібати
Я використовував динамічний розкривний список

Неможливо завантажити файл. Він продовжує "надсилати", і термін перевірки закінчується. А як іншим способом відправити?
1 рік тому
·
# 2940
0
Голосів
розстібати
Я використовував динамічний розкривний список

Неможливо завантажити файл. Він продовжує "надсилати", і термін перевірки закінчується. А як іншим способом відправити?


Здравствуйте,

Ви можете надіслати його нам через . :)

Будь ласка, спробуйте уточнити проблему.
1 рік тому
·
# 2941
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,

Ви можете надіслати його нам через . :)

Будь ласка, спробуйте уточнити проблему.
1 рік тому
·
# 2942
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,

Ви можете надіслати його нам через . :)

Будь ласка, спробуйте уточнити проблему.
1 рік тому
·
# 2943
0
Голосів
розстібати
Я використовував динамічний розкривний список

Неможливо завантажити файл. Він продовжує "надсилати", і термін перевірки закінчується. А як іншим способом відправити?


Здравствуйте,

Немає проблем із завантаженням вашого файлу в публікацію.

Як бачите, ми завантажили його сюди.

Якщо ви все ще стикаєтеся з цією проблемою, будь ласка, спробуйте зробити кілька знімків екрана, щоб продемонструвати проблему.

Ви можете надіслати нам скріншоти через .

Спасибо заранее.
1 рік тому
·
# 2944
0
Голосів
розстібати
Я використовував динамічний розкривний список

Неможливо завантажити файл. Він продовжує "надсилати", і термін перевірки закінчується. А як іншим способом відправити?
1 рік тому
·
# 2945
Прийнятий відповідь
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Ми перевірили надісланий вами файл і помітили, що ви не розширили діапазон динамічного розкривного списку. Це означає, що діапазон, який ви застосували цю функцію, становить $H$2:$J$263. Щоб розширити асортимент, зробіть наступне:

1. На вкладці Kutools натисніть навігація. Потім клацніть піктограму, обведену червоним кольором, як показано нижче, щоб відобразити приховані аркуші.
show-hidden.png

2. Видалити список та List1 як показано нижче.
delete-hidden.png

3. Поверніться до РЕЦИБІДАС лист. Клацніть будь-яку комірку в діапазоні $H$2:$J$263, А потім натисніть Розгорнути діапазон динамічного розкривного списку.
expand-range.png

4. З’явиться діалогове вікно «Діапазон виводу», тепер виберіть новий діапазон, у якому потрібно розмістити розкривний список. Новий діапазон буде заповнено в полі. Крім того, ви можете ввести діапазон безпосередньо у полі введення, наприклад, $H$2:$J$300.
expand-range-box.png

5. клацання OK.

Випадаючий список тепер застосовано в новому розширеному діапазоні. Якщо виникнуть інші проблеми, не соромтеся запитувати мене.

Аманда
1 рік тому
·
# 2946
0
Голосів
розстібати
Дуже дякую за рішення!!!!
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.