By Lukas у понеділок, 02 липня 2018 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 2
симпатії 0
думки 6.2K
Голосів 0
привіт,

У нас є ліцензія на 10 пакетів для Kutools, придбана в травні 2017 року. Я думаю, що це для версії 16, але в електронному листі ліцензії фактично не вказано версію.

Під час спроби зареєструвати Kutools 16.0 або 17.0, встановлені в Excel 2016 (x86, збірка 16.0.6925.1049), весь Excel закривається/закривається після введення назви ліцензії та коду ліцензії в діалоговому вікні Kutools Help - Register. Якщо ви повторно відкриєте Excel і перевірите Kutools Help - About, деталі ліцензії не відображатимуться.

Є ідеї, як зареєструвати Kutools, будь ласка? Раніше реєстрація працювала добре в Office 2013.

Дякую

Lukas
Здравствуйте,
Будь ласка, спробуйте зв'язатися з нами через sales@extendoffice.com з інформацією про замовлення.
Спасибо заранее.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Дякую, електронний лист надіслано.

Мені здається, я змусив зберегти реєстраційну інформацію за допомогою ярлика на робочому столі (а не діалогового вікна реєстрації на панелі інструментів Excel); але використання параметрів Довідка – Про програму або Довідка – Реєстрація на панелі інструментів Excel все одно призводить до завершення роботи Excel.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення