By K! у понеділок, 13 червня 2022 року
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 2
симпатії 0
думки 5.2K
Голосів 0
Я намагаюся вибрати текст між вказаним текстом, як зазначено наhttps://www.extendoffice.com/documents/excel/5103-excel-extract-between-two-characters.html#a3

На жаль, дотримуючись інструкцій, формула не працює, за винятком випадків, коли текст, про який йде мова, знаходиться на самому початку рядка.

Формула, надана Kutools Formula Helper:

=IFERROR(MID(I3,FIND("Формат:",I3)+LEN("Формат:"),FIND(",",I3)-FIND("Формат:",I3)-LEN("Формат:" )), "")

Він призначений для виділення тексту між «Форматом:» і наступною комою в рядку. Однак, якщо рядок не починається з «Формат:», він нічого не повертає.

Так, наприклад, він добре працює з цим рядком:

Формат: книга, Автор: Толкін

але це не вдається з цим рядком:

Автор: Толкін, Формат: Кн
Привіт, Толкієн, дякую за ваш відгук. По-перше, формула Excel =MID(LEFT(A1,FIND("end_char",A1)-1),FIND("start_char",A1)+1,LEN(A1)) може лише витягти текстовий рядок між двома окремими символами. І помічник формул Kutools для Excel, який я тестував у Excel 2019, 2021 та Office 365, він може витягти рядок між "Формат:" і ", незалежно від того, якщо рядок починається з "Формат:", дивіться знімок екрана додається. витягнути між.png

Не могли б ви сказати мені, яку версію Excel ви використовуєте? Чи варто завантажувати дані та скріншот результату формули, щоб я краще зрозумів проблему? Дякую.
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Дякуємо за ваш відгук.
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
-1 голос
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення