Понеділок, 30 травня 2022
  3 відповіді
  7.6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт підтримка,

Чи є у Kutools інструмент для об’єднання кількох аркушів в один аркуш (а не кілька книг). Мені відомі посилання на довідку для об’єднання кількох книг, але я не шукаю це.

У мене є один зошит із 42 аркушами. Я хочу об’єднати всі дати з 42 аркушів в один аркуш.
1 рік тому
·
# 2767
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Так, ти можеш. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перегляньте цю публікацію: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/2715-copy-all-data-from-multiple-sheets-in-one-workbook-to-one-master-sheet.html

Аманда
1 рік тому
·
# 2770
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!

Я створив тест із 2 аркушами в одній робочій книжці.
4 Sheet
Ім'я Рік Оцінка
Манус 1970 51
Девід 1964 64

5 Sheet
Ім'я Рік Оцінка
Джуді 1970 52
Стюарт 1964 42

Я не можу змусити це працювати. Об’єднаний аркуш продовжує давати мені це Примітка: Наступні аркуші не обробляються, оскільки діапазон, який потрібно об’єднати, порожній:Sheet4; Аркуш 5
1 рік тому
·
# 2772
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Я спробував дані, які ви надали, функція працювала нормально. Нижче описано, як я це зробив:

1 Під Kutools Plus вкладку, знайдіть групу Робочі зошити та аркуші. Клацання Поєднувати.
2. Виберіть перший варіант, потім натисніть кнопку МАЙБУТНІ.
3. Виберіть аркуші, які потрібно об’єднати, а потім клацніть МАЙБУТНІ.
4. Виберіть у кроці 3 із 3 Поєднувати по ряду для режиму комбінування; Набір 1 як кількість рядків заголовка та 0 для загальної кількості рядків (загальна кількість рядків означає рядок, який підсумовує значення). І виберіть потрібні параметри для інших розділів. Дивіться знімок екрана:
об’єднати аркуші в один.png
5. клацання обробка, і збережіть нещодавно об’єднаний аркуш у будь-якому місці.
6. Спливне діалогове вікно запитує, чи бажаєте ви зберегти сценарій, натисніть Так or Немає.
7. Тепер створено новий аркуш, який показує шлях до об'єднаного аркуша. Ви можете просто клацнути його, щоб переглянути аркуш.
об'єднати аркуші result.png

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.