П'ятниця, 20 травня 2022
  3 відповіді
  6.9 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Будь ласка, допоможи мені. Які рішення має kutools, щоб зупинити Excel від зміни останньої цифри на нуль, коли мені потрібно 16 чисел в одній комірці?

Я отримую це в комірці "5.26722E+15", і мені потрібно, щоб показати це 5267222432422361

Вибір конкретної клітинки, здається, не обходить це.
1 рік тому
·
# 2748
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Це може зробити сам Excel :)
Виділіть комірки, де ви хочете показати такі довгі числа. Прес Ctrl + 1 щоб відкрити вікно Формат клітинок.
Під вкладкою Номервиберіть Номер у списку Категорія встановіть десяткові знаки як 0. Дивіться знімок екрана:
довгі числа.png

Аманда
Вкладення (1)
1 рік тому
·
# 2749
0
Голосів
розстібати
Дякую, Аманда, чи може excel відобразити правильний номер, коли він зробить це "5.26722E+15"? Іншими словами, мені потрібно знати, якою була остання цифра перед тим, як Excel змінив її на нуль?
1 рік тому
·
# 2754
0
Голосів
розстібати

прес Ctrl + 1 щоб відкрити вікно Формат клітинок.
Під вкладкою Номервиберіть Номер у списку Категорія встановіть десяткові знаки як 0.

Привіт там,

Якщо ви хочете, щоб Excel автоматично повністю відображав такі довгі числа, ви можете вибрати область, де такі числа можуть відображатися, а потім застосувати числовий формат, про який я згадував вище.

Зауважте, що не застосовуйте числовий формат до діапазону, який містить дати, час або інші числові формати. Якщо ви це зробите, ці значення буде перетворено на чисті числа.

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.