By UI-Kutools у п’ятницю, 20 травня 2022 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 3
симпатії 0
думки 6.9K
Голосів 0
Будь ласка, допоможи мені. Які рішення має kutools, щоб зупинити Excel від зміни останньої цифри на нуль, коли мені потрібно 16 чисел в одній комірці?

Я отримую це в комірці "5.26722E+15", і мені потрібно, щоб показати це 5267222432422361

Вибір конкретної клітинки, здається, не обходить це.
Привіт там,

Це може зробити сам Excel
Виділіть комірки, де ви хочете показати такі довгі числа. Прес Ctrl + 1 щоб відкрити вікно Формат клітинок.
Під вкладкою Номервиберіть Номер у списку Категорія встановіть десяткові знаки як 0. Дивіться знімок екрана:
довгі числа.png


Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Дякую, Аманда, чи може excel відобразити правильний номер, коли він зробить це "5.26722E+15"? Іншими словами, мені потрібно знати, якою була остання цифра перед тим, як Excel змінив її на нуль?
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·

прес Ctrl + 1 щоб відкрити вікно Формат клітинок.
Під вкладкою Номервиберіть Номер у списку Категорія встановіть десяткові знаки як 0.

Привіт там,

Якщо ви хочете, щоб Excel автоматично повністю відображав такі довгі числа, ви можете вибрати область, де такі числа можуть відображатися, а потім застосувати числовий формат, про який я згадував вище.

Зауважте, що не застосовуйте числовий формат до діапазону, який містить дати, час або інші числові формати. Якщо ви це зробите, ці значення буде перетворено на чисті числа.

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення