Понеділок, 16 травня 2022
  9 відповіді
  7.5 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Добрий день,
Якщо у мене є 1 робоча книга з 30 робочими аркушами, як мені скопіювати дані з усіх 30 робочих аркушів в один основний аркуш?
1 рік тому
·
# 2719
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Ви можете використовувати Об’єднайте робочі аркуші feature of Kutools for Excel. Please follow the steps below:

1 Під Kutools Plus вкладку, знайдіть групу Робочі зошити та аркуші. Клацання Поєднувати.
комбінувати.png

2. Виберіть перший варіант і натисніть МАЙБУТНІ.
option.png

3. Потім виконайте кроки в діалоговому вікні.

Детальніше про цю функцію дивіться на сторінці: https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-excel/excel-combine-worksheets-into-one.html

Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, не соромтеся запитати мене.

Аманда
1 рік тому
·
# 2725
0
Голосів
розстібати
Дякую, Аманда. Ще одне запитання :-) Як мені знайти дублікати в одному рядку в кількох стовпцях?
1 рік тому
·
# 2726
1
Голосів
розстібати
Під вкладкою Кутулс, знайдіть групу Редагування, Натисніть Select > Виберіть Повторювані та унікальні комірки.
дублікат.png

У спливаючому діалоговому вікні:
1. Натисніть кнопку вибору діапазону (позначену червоною стрілкою), щоб вибрати рядок, який ви згадали.
2 Під На основі розділ, виберіть Одиночна комірка.
3 Під Правило та Обробка результатів розділи, виберіть потрібні параметри.
4. клацання OK. Потім дублікати буде вибрано та відображено у встановлений спосіб.
налаштування.png
1 рік тому
·
# 2727
0
Голосів
розстібати
Дозвольте мені пояснити Аманду:

приклад:
Стовпець A Стовпець B Стовпець C Стовпець D
Ряд 1 Siphelele Трумен Трумен Нксасана

Я шукаю формулу, яка скаже мені, що в рядку 1 стовпця B і C є дублікат
1 рік тому
·
# 2737
0
Голосів
розстібати

приклад:
Стовпець A Стовпець B Стовпець C Стовпець D
Ряд 1 Siphelele Трумен Трумен Нксасана

Я шукаю формулу, яка скаже мені, що в рядку 1 стовпця B і C є дублікат

У наведеному вище випадку формула буде такою =IF(COUNTIF($A$1:$D$1,A1)>1,"ДУБЛІКАТ","")
Для отримання додаткової інформації зверніться до статті: https://www.extendoffice.com/documents/excel/4000-excel-find-duplicates-without-removing.html#a2

Аманда
1 рік тому
·
# 2755
0
Голосів
розстібати
Привіт друзі,
Будь ласка, допоможіть мені вирішити моє завдання:(
У мене проблема з великою таблицею, коли я хочу створити зведення цієї таблиці, як показано нижче:
1- у моїй таблиці є об’єднані клітинки, тому я не можу створити зведену таблицю.
2- у кожному рядку номер, що містить від 7 до 11 рядків, але клітинки з номерами рядків об’єднані в стовпець A, це означає, що я маю з кожним рядком номер більше одного рядка правого боку.
3- Що мені потрібно в новій таблиці, так це отримати дані з основної таблиці з мінімальними значеннями в стовпці цін «J», і якщо є більше ніж один товар з однаковою ціною від деяких постачальників, мені також потрібно додати їх у нову таблиці, але з однаковими номерами рядків, щойно доданими з індексом у кінці кожного рядка, такими номерами: 101-->101a
Я завантажив свою таблицю даних Excel із цим запитом.
Я буду радий, якщо хтось допоможе мені з кодом VBA.
Дякую та з повагою
1 рік тому
·
# 2756
0
Голосів
розстібати
На жаль, шви не можуть завантажити жодного файлу!
Я не знаю чому!
Порадьте мене, будь ласка, як я можу прикріпити свій файл Excel.
1 рік тому
·
# 2757
0
Голосів
розстібати
Привіт ще раз,
Шановні друзі, я просто можу завантажити свій файл на диск Google і отримати посилання на свій запит.

Робочий лист[/url]https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hoANMsiIs6cnGCQG6LFINv41P1r9YkHI/edit?usp=sharing&ouid=101876086797041785217&rtpof=true&sd=true
1 рік тому
·
# 2758
0
Голосів
розстібати
Привіт,
Добре, я відкликаю свій запит і, будь ласка, не витрачайте час на цей запит.
Спасибі за Вашу увагу.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.