By цвілі породи у п’ятницю, 13 травня 2022 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 1
симпатії 0
думки 7.9K
Голосів 0
Excel аварійно завершує роботу, коли я намагаюся перейти на панель робочих книг і аркушів. він видає таку помилку «порушення доступу до excel за адресою 000000000245776E в модулі «PaneforKutools64.dll». Читання адреси 0000000000007328'. Я видалив Kutools, придбав і встановив найновішу версію. Все той же збій. Переконано, що інсталяція встановлюється як 32-розрядна, а моя система та Office 365 є 64-розрядними. Будь ласка, допоможіть, ця помилка завадила моїй продуктивності, і стрес зростає без простоти використання, наданої Kutools.

Під керуванням Windows 8.1 64-bit
Оперативна пам'ять: 8.00 GB
управління 365

Дякуємо, що надали такий чудовий продукт, користуєтеся Kutools уже більше десяти років.
Привіт там,

Помилка виникає лише тоді, коли робочий аркуш є надзвичайно складним за виняткових обставин. Тож не могли б ви перевірити, чи виникає помилка лише на робочому аркуші, який ви згадали вище, чи на будь-якому іншому аркуші?

Якщо це трапляється лише на певному робочому аркуші, будь ласка, видаліть свою особисту інформацію та, якщо це можливо, прикріпіть файл сюди. Або ви можете надіслати файл на електронну адресу: support@extendoffice.com. Таким чином, лише команда підтримки побачить файл, і ми збережемо вашу інформацію у файлі.

Переконайтеся, що ви встановили нашу найновішу версію (клацніть Документи > МЕНЮ щоб дізнатися, чи версія 26.00).

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення