By WaffleDot у середу, 11 травня 2022 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 2
симпатії 0
думки 6.7K
Голосів 0
Привіт, хлопці, я вперше використовую kutools для своєї роботи, у мене є питання, скільки пристроїв в 1 ліцензійному ключі? чи є максимальна кількість пристроїв для входу? або поки я використовую свою зареєстровану електронну пошту, я можу ввійти, де хочу? і Kutools - це довічна ліцензія чи лише 1 рік? вибачте, що запитав це, тому що я не можу зрозуміти огляд. Дякую за відповідь
Привіт там,

- скільки пристроїв в 1 ліцензійному ключі? чи є максимальна кількість пристроїв, на яких увійшло в систему?
- Ви можете інсталювати та використовувати одну копію програмного забезпечення на ліцензованому пристрої та інсталювати іншу копію на портативному пристрої для використання єдиним основним користувачем ліцензованого пристрою.
Якщо ви встановлюєте копію Програмного забезпечення на сервер терміналів або сервер Citrix, для кожного робочого столу, з якого здійснюється доступ до програми, потрібна окрема ліцензія на настільну програму.
[вкладення]ліцензований пристрій.png[/вкладення]

- або поки я використовую свою зареєстровану електронну пошту, я можу ввійти в систему, де хочу?
- Ви можете ліцензувати лише два пристрої (один комп’ютер і один портативний пристрій). Однак, якщо вам знадобиться використати його в іншому місці, ви можете отримати до нього віддалений доступ.
віддалений доступ.png


- Kutools для довічної ліцензії чи лише 1 рік?
— Це довічна ліцензія. Ви можете використовувати придбану версію вічно. І він підтримує безкоштовне оновлення протягом 2 років. Після 2 років використання, якщо ви хочете оновити його до останньої версії, вам потрібно буде поновити підписку.

Більш детально, будь ласка, зверніться до https://www.extendoffice.com/support/end-user-license-agreement.html.

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
1 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт WaffleDot і користувачі, які читають публікацію. Вибачте, що я оновив відповідь. Зверніться до останньої відредагованої відповіді вище.
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення