By Пан Г. у п'ятницю, 29 квітня 2022 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 4
симпатії 0
думки 6.8K
Голосів 0
Сподіваюся, це простий процес, але через всі варіанти пошуку Google, хоча деякі працюють, це не повне рішення.

У мене є трудова книжка на 2022 рік
Цей зошит містить робочі аркуші на 12 місяців
Так, це свого роду календар...
Він складається з понеділка по п’ятницю. Тільки вихідні дні не відображаються
і розбиті на тижні для кожного місяця.
він підсумовує дані щотижня та переміщує ці дані в нижню частину робочого аркуша місяця, а потім копіює ці дані на основний аркуш.
Кожен день тижня позначається пн 1 січня, вт, 2 січня, середа, 3 січня тощо

Чи існує автоматизований спосіб створити файл 2023, 2024, який містить усі ті самі аркуші, зі стовпцями однакового розміру та формулами, які виконують те саме?
але
Перенесіть або замініть правильні дати для кожного тижня цього конкретного року, які містяться на кожному аркуші

Я беру це від того, хто мав гарну ідею, але більше не доступний, і коли я створив копію 2023 року, мені довелося переглянути кожну
Тиждень з понеділка по п’ятницю і змініть дату дня та року та налаштуйте кілька клітинок

Цінуйте допомогу, якщо це можливо, або вказівки, щоб зрозуміти, як це автоматизувати, замість того, щоб робити це вручну
Це потрібно трохи оновити, оскільки змінити дати не так просто, як за допомогою кнопки «Заповнити».
"стовпці" для дат розділені іншим стовпцем
Я б включив знімок екрана, але система не дозволяє мені
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт, пане Г.

- Кожен день тижня позначено пн 1 січня, вт, 2 січня, середу, 3 січня тощо
Чи є дні тижня та дати в одній клітинці (пн, 1 січня)? Або по одній клітинці для кожного (пн I 1 січня).

Також у цій системі можна прикріпити картинку. Якщо формат вашого зображення не підтримується, ви можете додати zip-файл. Якщо можливо, додайте файл Excel, який ви згадували (не забудьте видалити з нього свою особисту інформацію).

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Дякую за відповідь, вибачте за затримку
Тому система не дозволяє мені прикріпити файл, будь то zip, png, jpg, bmp

Дати вказані для кожного стовпця, тому A1 — це дескриптор, B1 — Mon xxx 1, потім C1 — ініціали, D1 — Tue xxx 2, E1 — ініціали тощо.
з розбивкою на щотижневу основі, тому у мене буде 4 таких на кожен тиждень місяця (іноді 5 залежно від місяця)
На жаль, найкраще, що я можу зробити, я не можу посилати, завантажувати, копіювати та вставляти, незалежно від того, яке розширення
Я можу надіслати електронною поштою, якщо потрібно, дякую


[td]Тиждень: | Пн 09 травня | AI | Вт, 10 травня | AI | Ср, 11 травня | AI | Чт 12 травня | AI | Пт 13 травня |AI | AI |WT
9 - 13 травня


Стовпці файлу для dates.PNG, які ви намагаєтеся завантажити, мають непідтримуваний формат.
Підтримувані: gif, jpg, png, jpeg, zip, rar, pdf
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Дякую за відповідь, вибачте за затримку
Тому система не дозволяє мені прикріпити файл, будь то zip, png, jpg, bmp

Дати вказані для кожного стовпця, тому A1 — це дескриптор, B1 — Mon xxx 1, потім C1 — ініціали, D1 — Tue xxx 2, E1 — ініціали тощо.
з розбивкою на щотижневу основі, тому у мене буде 4 таких на кожен тиждень місяця (іноді 5 залежно від місяця)
На жаль, найкраще, що я можу зробити, я не можу посилати, завантажувати, копіювати та вставляти, незалежно від того, яке розширення
Я можу надіслати електронною поштою, якщо потрібно, дякую


[td]Тиждень: | Пн 09 травня | AI | Вт, 10 травня | AI | Ср, 11 травня | AI | Чт 12 травня | AI | Пт 13 травня |AI | AI |WT
9 - 13 травня


Стовпці файлу для dates.PNG, які ви намагаєтеся завантажити, мають непідтримуваний формат.
Підтримувані: gif, jpg, png, jpeg, zip, rar, pdf


Будь ласка, спробуйте зв’язатися з нами, щоб отримати файл і детальний опис вашої операції через support@extendoffice. Com.

Завдяки.
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення