Понеділок, 06 квітня 2022
  4 відповіді
  6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Здається, я не можу правильно використовувати цю функцію:

Kutools > Виберіть > Виберіть спеціальні комірки
(1) У розділі «Тип вибору» встановіть прапорець «Комірка»;
(2) У розділі Конкретний тип клацніть перше поле та виберіть Містить зі спадного списку, а потім введіть вказаний текст (у нашому випадку введіть суму) у наступне поле;
(3) Натисніть кнопку Ok. Потім виходить другий вибір окремих клітинок, щоб показати, скільки клітинок вибрано. Натисніть кнопку OK, щоб закрити його.
(4) Тепер виділені клітинки, що містять конкретне значення/текст. Натисніть клавіші Ctrl + C, щоб скопіювати їх; виділіть клітинку, в яку ви вставите клітинки, і натисніть клавіші Ctrl + V.

Після 2-го OK система підтверджує, що 28 клітинок виділено, але коли я натискаю Ctrl + C, я отримую помилку «Ця дія не працюватиме для кількох виділень». Я також спробував Копіювати кілька діапазонів після застосування виділення 28 комірок... отримую подібну помилку. Лише в пробній версії, щоб побачити, чи це покращить мою продуктивність при роботі з масивними електронними таблицями, і це була функція «вибрати всі клітинки, що містять певний текст, а потім скопіювати всі ці вибрані клітинки в нові клітинки. Я планував просто «видалити дублікати» після виконання операції, що усуне порожні клітинки у вставленій схемі даних. Перший користувач Kutools, і це ваш заслужений вихідний, тому з нетерпінням чекаю вирішення цього питання та вивчення всіх інших функцій kutools. PS - аркуш Я тестую на діапазоні стовпців A-BB і близько 3,000 рядків, тому це досить великий обсяг даних. Щоб було зрозуміло, мені просто потрібно знайти всі клітинки, що містять певний текст, і вставити їх кудись (навіть один стовпець) працюватиме, наприклад, у форматі CSV, просто потрібно проаналізувати всі клітинки, що містять певний текст. Сподіваюся, останній біт допоможе...

джерело: https://www.extendoffice.com/documents/excel/2517-excel-if-column-contains-value-text-then-copy-cell.html
2 років тому
·
# 2601
0
Голосів
розстібати
Hi ,

Вибачте, помилка «Ця дія не працюватиме з кількома виділеними елементами» виникає, коли ви натискаєте Ctrl + C, щоб скопіювати кілька діапазонів у Excel. Проте з Скопіюйте кілька діапазонів ви можете скопіювати кілька діапазонів і вставити їх у будь-яке місце в Excel, яке я щойно протестував.

Отже, якщо щось не так з Скопіюйте кілька діапазонів функції, не могли б ви надіслати мені інформацію про вашу операційна система, версію Excel та мову, яку ви використовуєте на своєму комп’ютері.

Аманда
0
Голосів
розстібати
Інформація, якою ви поділилися вище, чудова. Я читав усе, чим ви тут поділилися. Тут ви дуже добре все пояснили. Якщо мені потрібні додаткові вказівки, ми зв’яжемося з вами тут https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/2599-copy-гослотоcell-if-column-contains-specific-value-text-with-kutools-for-excel.html
це жарт? Я витратив час, ставлячи запитання, і щойно отримав відповіді, схожі на autorespnder. Вийти з бізнесу чи що-небудь?
2 років тому
·
# 2644
0
Голосів
розстібати
Hi ,

Ви сказали, що не можете скопіювати, коли "спробували Копіювати кілька діапазонів після застосування виділення 28 клітинок". Отже, я спробував цю функцію, і вона виявилася чудовою.
Ось чому я запитав інформацію про вашу операційну систему, версію Excel і мову, яку ви використовуєте на своєму комп’ютері, щоб перевірити, чи є проблема сумісності.

Якщо ми зможемо попрацювати над цим і вирішити проблему, тоді ви зможете «знайти всі клітинки, що містять певний текст, і вставити їх кудись».

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.