Понеділок, 28 березня 2022
  5 відповіді
  14.8 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Ця функція дозволяє користувачам викликати вбудовані функції KUTOOLS за допомогою коду VBA наступним чином:

1. Додайте посилання на KutoolsforExcel в проект (як показано на наступному малюнку)

прес Alt + F11 ярлики, щоб відкрити редактор VB в Excel, а потім натисніть Tools > Список літератури ... додати Kutools для Excel як посилання в проекті VBA.

VBA-01.png
VBA-02.png

2. Використовуйте Виклик KutoolsAction метод у коді VBA для виклику певної функції KUTOOLS, яка містить параметр типу перерахування Actions, який визначає, яку функцію потрібно викликати, наприклад такий код:

Sub CallKutoolsActionDemo()
'Call the Compare Cells function
Call Callkutoolsaction(CompareCells)
'Invoke the About function
Call Callkutoolsaction(About)
End Sub
Вкладення (2)
2 років тому
·
# 2592
0
Голосів
розстібати
Що таке дослідження задоволеності гостей Kroger?

Опитування клієнтів Kroger

Опитування krogerstoresfeedback.com — це онлайн-опитування, яке проводить супермаркет Kroger для отримання відгуків від своїх клієнтів і відгуків щодо їхніх продуктів і послуг. Скориставшись опитуванням Kroger, клієнти можуть спілкуватися з ними за допомогою цього огляду та писати справжні відгуки про свою подорож і враження від покупок у магазині Kroger.
2 років тому
·
# 2622
0
Голосів
розстібати
Мені просто подобається ваш блог, надзвичайно цікавий та інформативний.
1 рік тому
·
# 2793
0
Голосів
розстібати
привіт,
Я намагаюся додати Kutools для Word таким же чином, але в інструментах - посиланнях я пропускаю «KutoolsforWord», чи можете ви мені допомогти? (Звичайно, він у мене встановлений :) )
1 рік тому
·
# 2796
0
Голосів
розстібати
привіт,
Я намагаюся додати Kutools для Word таким же чином, але в інструментах - посиланнях я пропускаю «KutoolsforWord», чи можете ви мені допомогти? (Звичайно, він у мене встановлений :) )


На жаль, ми не маємо цього в Kutools для Word.:)
1 рік тому
·
# 3475
0
Голосів
розстібати
так, Kutools недоступні для Word
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.