П'ятниця, квітня 13 2018
  2 відповіді
  8.2 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Як отримати інформацію про ліцензію?
Чи можу я отримати його онлайн з вашого веб-сайту?

Ні, ви не можете отримати інформацію про ліцензію з веб-сайту. АЛЕ ви можете отримати його, зв’язавшись з нами електронною поштою. І нам потрібна така інформація, щоб знайти або знайти інформацію про вашу ліцензію.

Необхідна інформація:

ваша електронна адреса (яку ви використовуєте для оформлення замовлення) або ідентифікатор замовлення (якщо ви придбали програмне забезпечення через MyCommerce, і у вас він буде) або назва ліцензії

Будь ласка, надішліть електронну пошту на адресу or or .

[Ч]

Чи потрібно мені створювати обліковий запис вашого веб-сайту, перш ніж купувати чи завантажувати програмне забезпечення?

НІ. НІ. НІ.

[Ч]

Чи є у вас версія програмного забезпечення для Mac?
Чи може ваше програмне забезпечення працювати на операційній системі Mac OS?

Вибачте для користувачів Mac, у нас його ще немає. :( :(

[Ч]

Чи існують якісь обмеження щодо функцій між безкоштовною та придбаною версією?

НІ. НІ. НІ.

[Ч]

Ми зіткнулися з проблемою з вашою функцією, що ми можемо зробити?

1. Будь ласка, переконайтеся, що ви встановили останню версію.
2. Чи можна повторити вашу проблему з іншим зразком даних? Спробуйте створити деякі зразки даних у новій книзі та повторіть спробу. Якщо проблема не зникне зі зразком книги, спробуйте зв’язатися з нами електронною поштою зі зразком книги. Будь ласка, постарайтеся якомога точніше розповісти про проблему. :):)
3. Також спробуйте вимкнути інші надбудови в диспетчері надбудов Excel.
4. Будь ласка, зв'яжіться з нами через or or .

[Ч]

Що ми можемо зробити після 2-річного безкоштовного оновлення?

1. Щоб залишитися зі старими версіями, якщо у вас немає інсталяційного пакета старої версії, зв’яжіться з нами, надавши інформацію про замовлення (адресу електронної пошти, ідентифікатор замовлення чи назву ліцензії).
2. Якщо ви хочете оновитися до нової версії та отримати ще 2-річну безкоштовну підтримку оновлення, зв’яжіться з нами, надавши інформацію про замовлення (адресу електронної пошти, ідентифікатор замовлення чи назву ліцензії), щоб отримати код купона оновлення.
3. Будь ласка, зв'яжіться з нами через or or .
4 років тому
·
# 1532
0
Голосів
розстібати
Я завантажив безкоштовну пробну версію і скористався функцією «Перетворити на дату» лише один раз у розділі «ВМІСТ», і вона більше не працює. Це нормально? З повагою
4 років тому
·
# 1533
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Будь ласка, спробуйте уточнити проблему.
Або спробуйте зв’язатися з нами через .
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.