Вівторок, 27 Лютий 2018
  6 відповіді
  5.7 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт! Використовуючи пробну версію, щоб дізнатися, чи відповідає вона моїм потребам, я зосередився на кількох питаннях:

1. Чи є для мене якийсь коротший спосіб вставити шляхи до файлів та імена файлів (як вкладення), окрім методу копіювання? Параметр гіперпосилання не працює. Вкладення не відображаються на екрані одержувача.
2. Після масового надсилання електронних листів через Outlook або вихідний сервер відправника вони не відображаються в надісланих електронних листах облікового запису відправника, тому я не можу підтвердити від свого імені, що їх було надіслано.

Чим заздалегідь
tlimon
6 років тому
·
# 1486
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Це питання про Kutools для Outlook?
Будь ласка, спробуйте бути більш конкретним у своєму питанні.
Нам потрібна більш детальна інформація.
Дякуємо за відповідь. Ні, це стосується excel :kutools>enterprise>create mailing list і стосується полів 1.attachments: чи є простіший і швидший спосіб вставляти вкладення, окрім методу копіювання та вставлення по одному?
2. електронні листи, надіслані через вихідний сервер або Outlook: після їх надсилання я ніде не можу знайти надіслані електронні листи в обліковому записі відправника.
6 років тому
·
# 1488
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Спробуйте надсилати електронні листи собі.
Ви отримали електронні листи?
У майбутньому ми спробуємо покращити поля вкладень. :)
Скажіть, будь ласка, використовувати налаштування ваших облікових записів електронної пошти для надсилання електронних листів.
Завдяки.
Так, я надіслав собі тестові електронні листи та отримав їх. Але коли я надсилаю масові індивідуальні електронні листи через kutools, я ніде не можу знайти їх у «папці надісланих» свого облікового запису електронної пошти в LiveMail, або в Outlook, або в Thunderbird тощо. Налаштування мого облікового запису електронної пошти відомі; це налаштування gmail.
6 років тому
·
# 1490
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Будь ласка, увійдіть у свій обліковий запис gmail на gmail.com, і ви побачите його в папці надісланих. :)
У мене така ж проблема. Я намагаюся створити список електронної пошти, до якого буде вкладено файл, який відповідає людині, дані якої я зібрав. Я використовував «Імпортувати список файлів», щоб отримати шляхи до файлів. Однак він не надсилається з підключеним вкладенням, і я не знаю чому.

Будь-які вказівки?
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.