П’ятниця, 23 лютого 2018
  12 відповіді
  6.8 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Hi
Я завантажив 60-денну пробну версію Kutools для Excel, особливо мене цікавить Суперфільтр, який здається ідеальним для конкретного мого проекту.

Я створив і зберіг сценарій налаштувань фільтра, але під час спроби його повторного використання я отримую повідомлення «Перш ніж відкрити сценарій налаштувань фільтра, спершу потрібно відкрити книгу». (див. знімок екрана). Це з правильною відкритою книгою, тобто з тією, яка вказана в повідомленні «Застосувати до» під час відкриття сценарію. Як мені це обійти?

Також я помічаю, що знімки екрана на ваших сторінках довідки показують зразок сценарію фільтра як «Застосувати до: невідомо», як це зробити, імовірно, це означатиме, що будь-який фільтр можна застосувати до будь-якої книги?

Якщо я зможу змусити це працювати постійно, я куплю 2-4 ліцензії

Дякую
Пітер

MustOpenWorkBook.JPG ApplyToUnknown.JPG
6 років тому
·
# 1474
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Інформація робочої книги цього сценарію зникла.
Вам потрібно знову налаштувати сценарій для цієї книги.
5 років тому
·
# 1475
0
Голосів
розстібати
У мене така ж проблема, як у Петра. Джей: ви коментуєте нижче, що щось «зникло» і що «Вам потрібно знову налаштувати сценарій для цієї книги». Однак моя проблема виникає відразу після сценарію, який я щойно створив і зберіг. Чи означає ваш коментар, що Super Filter не може надійно зберігати сценарії?
5 років тому
·
# 1476
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Це робоча книга, яка зберігається на вашій локальній машині?
Завдяки.
5 років тому
·
# 1477
0
Голосів
розстібати
Так. Я використовую Excel 2010 на окремому ПК, Win 7, і всі робочі книги зберігаються локально на диску C:. Я не можу сказати, чи виникає проблема з усіма моїми зошитами, але це, безумовно, трапляється з невеликою кількістю, які я спробував.
5 років тому
·
# 1478
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Чи можете ви надіслати нам робочу книгу, яка може повторити цю проблему? Ми будемо зберігати ваш файл конфіденційно. :)
Ви можете зв’язатися з нами через .
5 років тому
·
# 1479
0
Голосів
розстібати
Це не проблема конкретної робочої книги. Я думаю, це помилка. Ось що відбувається:

Відкрийте Excel > Новий аркуш > Клацніть 2-й значок ліворуч у Super Filter.

З’явиться список сценаріїв. Натисніть сценарій. «Перш ніж відкрити сценарій налаштувань фільтра, спершу потрібно відкрити книгу»

Очевидна книга 1 відкрита, тому це повідомлення неправильне.
5 років тому
·
# 1480
0
Голосів
розстібати
Джей, будь ласка, ти можеш оновити мене про це? Програмне забезпечення для мене непридатне для використання, поки цю помилку не буде виправлено.
5 років тому
·
# 1481
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
На жаль, ми не можемо повторити цю проблему.
Спробуйте спочатку вимкнути всі інші надбудови в диспетчері надбудов Excel, а потім спробуйте виконати операцію ще раз.
Спасибо заранее.
4 років тому
·
# 1482
0
Голосів
розстібати
Виникла та ж проблема, вимкнули всі надбудови, але повідомлення все ще залишаються. Будь ласка, допоможіть!
2 років тому
·
# 1483
0
Голосів
розстібати
Та ж проблема. Я не можу зберегти сценарій фільтра, який можна використовувати повторно. Мені доводиться створювати всі сценарії з нуля щоразу, коли я використовую ту саму книгу. Я можу зберегти сценарії, але не можу їх використовувати. Кожного разу, коли з’являється повідомлення про помилку «Перш ніж відкрити сценарій налаштувань фільтра, спершу потрібно відкрити книгу». Через багато оновлень Kutools та Office 365 ця проблема стала постійною. Дуже дратує. Мені доводиться відтворювати складну фільтрацію кожного разу, коли я відкриваю та використовую ту саму електронну таблицю щодня. Я спробував усе, що міг придумати, щоб обійти цю проблему, вона постійно виникає. Повторне створення електронних таблиць, видалення кожного збереженого сценарію тощо. Іноді це працює з новою електронною таблицею. Але після кількох збережень виникає проблема, і будь-які збережені сценарії непридатні для використання і їх потрібно створювати з нуля. Суперфільтр не розпізнає наявність відкритої книги під час роботи у відкритій книзі. 

Дякуємо за будь-яку допомогу з цього приводу. 
1 рік тому
·
# 3105
0
Голосів
розстібати
У мене така ж проблема, допоможіть, будь ласка?
1 рік тому
·
# 3106
0
Голосів
розстібати
Привіт усім, у кого така ж проблема,

Будь ласка, надішліть нам інформацію про вашу операційну систему (Яку версію операційної системи Windows я використовую?), версія Kutools, версія Excel і мова, яку ви використовуєте на своєму комп’ютері.

Крім того, будь ласка, експортуйте збережений сценарій параметрів фільтра, як показано нижче, заархівуйте цей сценарій і надішліть нам файл zip.
export-senario.png

Дякую в advane.

Аманда
Вкладення (1)
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.