Неділя, 28 січень 2018
  10 відповіді
  7.1 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Відбувся збій диска, і мій роботодавець замінив весь ноутбук. Включено оновлення до Office 2016. Я спробував встановити Kutools, використовуючи свій ліцензійний ключ від 2013 року, і я отримую повідомлення про помилку, що мені потрібно придбати нову копію.

Підскажіть будь ласка - у мене склалося враження, що купуєте один раз, користуєтеся вічно.

Спасибі,
стіг
6 років тому
·
# 1429
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Будь ласка, надайте мені інформацію про замовлення . :)
6 років тому
·
# 1430
0
Голосів
розстібати
Минулого тижня надіслав інформацію електронною поштою. Порадьте, будь ласка.

Спасибі,
стіг
6 років тому
·
# 1431
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Ви отримали мою електронну пошту?
Якщо ні, спробуйте зв’язатися з нами через or .
6 років тому
·
# 1432
0
Голосів
розстібати
Я зробив, і я відповів, що ключ не працює. Для вас також надіслав знімок екрана. Порадьте, будь ласка!
6 років тому
·
# 1433
0
Голосів
розстібати
Джей, мені потрібно знати, що тут робити. Я оновив цю тему минулого тижня та надіслав вам знімок екрана в електронному листі понад тиждень тому.

Порадьте, будь ласка. Спасибі!
6 років тому
·
# 1434
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Ви отримали мою електронну пошту?
Завдяки. :)
6 років тому
·
# 1435
0
Голосів
розстібати
Ні я не маю. Єдиний електронний лист, який я отримав, це автоматичне сповіщення з цього форуму. Джей – це триває вже більше місяця. Я сподіваюся, що у вас є рішення для мене.
6 років тому
·
# 1436
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,

З будь-яких питань щодо інформації про ліцензію ми рекомендуємо зв’язатися з нами електронною поштою та надати інформацію про замовлення.
Якщо ви не отримали наші електронні листи, спробуйте зв’язатися з нами через or .
Завдяки. :)
6 років тому
·
# 1437
0
Голосів
розстібати
Цю,

Я не знаю, наскільки чіткіше я можу це сказати. Я відповів Джею електронною поштою двічі та включив інформацію про своє замовлення. Я зроблю це знову сьогодні, відправивши один електронний лист на адресу і один електронний лист до .
6 років тому
·
# 1438
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Вибачте, здається, ми не отримали ваших електронних листів.
Скажіть, будь ласка, свою адресу електронної пошти або заголовок теми листів? :)
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.