By restoric2378 в неділю, 28 січня 2018 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 10
симпатії 0
думки 7.1K
Голосів 0
Відбувся збій диска, і мій роботодавець замінив весь ноутбук. Включено оновлення до Office 2016. Я спробував встановити Kutools, використовуючи свій ліцензійний ключ від 2013 року, і я отримую повідомлення про помилку, що мені потрібно придбати нову копію.

Підскажіть будь ласка - у мене склалося враження, що купуєте один раз, користуєтеся вічно.

Спасибі,
стіг
Здравствуйте,
Будь ласка, зв’яжіться зі мною з інформацією про замовлення на jaychivo@extendoffice. Com.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Минулого тижня надіслав інформацію електронною поштою. Порадьте, будь ласка.

Спасибі,
стіг
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Ви отримали мою електронну пошту?
Якщо ні, спробуйте зв’язатися з нами через sales@extendoffice.com або jaychivo@extendoffice. Com.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Я зробив, і я відповів, що ключ не працює. Для вас також надіслав знімок екрана. Порадьте, будь ласка!
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Джей, мені потрібно знати, що тут робити. Я оновив цю тему минулого тижня та надіслав вам знімок екрана в електронному листі понад тиждень тому.

Порадьте, будь ласка. Спасибі!
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Ви отримали мою електронну пошту?
Завдяки.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Ні я не маю. Єдиний електронний лист, який я отримав, це автоматичне сповіщення з цього форуму. Джей – це триває вже більше місяця. Я сподіваюся, що у вас є рішення для мене.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,

З будь-яких питань щодо інформації про ліцензію ми рекомендуємо зв’язатися з нами електронною поштою та надати інформацію про замовлення.
Якщо ви не отримали наших електронних листів, спробуйте зв’язатися з нами через jaychivo@extendoffice.com або support@extendoffice. Com.
Завдяки.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Цю,

Я не знаю, наскільки я можу бути зрозумілішим щодо цього. Я двічі відповідав Джею електронною поштою та включав інформацію про своє замовлення. Я зроблю це знову сьогодні, надіславши одну електронну пошту на javchivo@extendoffice.com і один лист на support@extendoffice. Com.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Вибачте, здається, ми не отримали ваших електронних листів.
Скажіть, будь ласка, свою адресу електронної пошти або заголовок теми листів?
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення