Четвер, березні 03 2022
  4 відповіді
  6.3 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Коли я натискаю «Сховати/показати книги та аркуші» під Kutools Plus > Робоча книга або Kutools Plus > Робочий аркуш, вікно Сховати/показати книги та аркуші не з’явиться. Наскільки мені відомо, в цій системі нічого не оновлювалося. Це почалося лише минулого тижня. Я не відчував, щоб інші вікна Kutools не відкривалися належним чином.

Думки? Ідеї?

ТІА
2 років тому
·
# 2489
0
Голосів
розстібати
Привіт, квіпп,

Вибачте за неприємності. Я перевірив функцію, її вікно справді з’явилося. Отже, будь ласка, скажіть мені, яку версію Kutools для Excel ви використовуєте? І будь ласка, надішліть мені інформацію про вашу операційну систему (Яку версію операційної системи Windows я використовую?), версія Excel та мова, яку ви використовуєте на своєму комп’ютері.

І якщо можливо, додайте файл із проблемою (не забудьте видалити особисту інформацію).

Спасибо заранее.

Аманда
2 років тому
·
# 2490
0
Голосів
розстібати
Ось вся інформація про мою версію.
Kutools для Excel 26.00
Excel 365 версії 2008 (збірка 13127.21064)
Windows 10 версії 20H2 (збірка 19042.1466)

Це відбувається у новому файлі Excel. Я помітив, що коли я запускав Excel, відкривав чи створював новий файл у перший раз і викликав параметри Сховати/Показати книги та аркуші, на якусь частину секунди на панелі завдань з’являлося нове вікно, але бути без вікна. По суті, він закрився до того, як його можна було намалювати на екрані. У мене немає проблем з будь-яким іншим вікном Kutools.

Додаю порожню електронну таблицю. Мені не вдалося відкрити вікно з [attachment]цей файл[/attachment].
Вкладення (1)
2 років тому
·
# 2491
0
Голосів
розстібати
Аманда, я не знаю, що відбувається, але зараз все працює чудово. Вікно Сховати/Показати книги та аркуші з’явиться, як і має бути. Я можу або дописати це до Гремлінів, або до наших ІТ-адміністраторів, які налаштовані з дозволами.

Спасибі за ваш час!
2 років тому
·
# 2492
0
Голосів
розстібати
Привіт, квіпп,

Дякую за оновлення.

Якщо у вас є інші запитання, будь ласка, не соромтеся запитати мене.

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.