By drjohncm у п’ятницю, 11 лютого 2022 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 1
симпатії 0
думки 5.2K
Голосів 0
Мені потрібна допомога, щоб розділити понад 300 комірок, включаючи зразок запису клітинки нижче, на різні стовпці та рядки за допомогою

Стовпець 1 = [ :
наприклад [тимчасова робоча сила (консультанти / підрядники / стажери):
і наприклад [Співробітники:
Стовпець 2 = ]
наприклад контактна інформація]
і, наприклад, інформація облікового запису користувача]
Стовпець 3 = ,
наприклад ***** - Домашня,Домашня адреса - Поштовий індекс
і, наприклад, домашня адреса - штат/провінція
Стовпець 3 = ,
наприклад Ім'я користувача
і, наприклад, пароль для входу користувача

[Тимчасова робоча сила (консультанти / підрядники / стажери): контактна інформація] ***** - дім, домашня адреса - поштовий індекс, домашня адреса - штат / провінція, домашня адреса - вулиця, ***** - мобільний, Особиста електронна адреса, домашня адреса - місто; [Тимчасова робоча сила (консультанти/підрядники/стажери): професійний досвід і приналежність] Членство в профспілці; [Тимчасова робоча сила (консультанти/підрядники/стажери): інформація про працевлаштування] Розряд/код посади, історія зайнятості, трудові/робочі записи, назва посади; [Тимчасова робоча сила (консультанти/підрядники/стажери): особисті дані] Ім’я – Прізвище, Стать, Ім’я – Середній вік, Ім’я – Ім’я, Дата народження (дд/мм/рррр); [Тимчасова робоча сила (консультанти/підрядники/інтерни): інформація про медичне страхування] Медичні записи; [Тимчасова робоча сила (консультанти/підрядники/інтерни): державні ідентифікатори] Номер водійського посвідчення, номер соціального страхування (повних 9 цифр); [Співробітники: інформація облікового запису користувача] Ім’я користувача, пароль користувача
Привіт, drjohncm,

Щоб розділити клітинки, можна використовувати Розділені клітини особливість Kutools для Excel. Однак ви не можете розділити клітинки за допомогою різних роздільників. Натомість у вас повинен бути загальний роздільник.

Підручник для цієї функції: https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-excel/excel-split-cell-by-delimiter.html

Аманда
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення