Неділя, 23 січень 2022
  6 відповіді
  5.7 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт, іноді це працює, а іноді ні. Я не знаю, що змушує це працювати. Я виділяю цілий стовпець, щоб знайти його вибором. У Super Find, Within: Тип вибору: Текст містить:  Значення  Результат:. Він знаходить усе, що я хочу, але внизу написано «Вибрати за: рядком (Вибрати), іноді він вибирає всі пов’язані рядки, а іноді — ні. Я не знаю, як змусити його робити це постійно або чому він не працює.  

  select-not-working.png
2 років тому
·
# 2444
0
Голосів
розстібати
Привіт galactic25,

Дякуємо за відгук. Я перевірив функцію на своєму комп’ютері, вона працювала добре.

Щоб переконатися, після вибору Рядок унизу, ви не забули натиснути Select кнопка?

Якщо ви це зробили, а Kutools не вибрав рядки, надішліть нам інформацію про вашу операційну систему ( Яку версію операційної системи Windows я використовую?  ), версія Excel та мова, яку ви використовуєте на своєму комп’ютері.

Спасибо заранее. :)

Аманда
2 років тому
·
# 2445
0
Голосів
розстібати
Я зрозумів проблему. Це зробить лише прибл. 5,000 записів. Він не зробить 10,000 5,000 записів. Понад XNUMX здається занадто великим для нього.
2 років тому
·
# 2446
0
Голосів
розстібати
Я маю на увазі 5,000 записів одночасно. Ви можете зробити перші 5,000, потім ще 5,000 і ще 5,000 в різні проміжки часу, і це спрацює.
2 років тому
·
# 2447
0
Голосів
розстібати
Спасибі за інформацію. Я запитаю нашу команду розробників, чи можна збільшити обмеження на функцію.

Аманда
2 років тому
·
# 2448
0
Голосів
розстібати
Привіт galactic25,

За словами розробника функції, ліміт можна розширити, і вона над цим працює. Однак це займе деякий час, тому терпляче зачекайте.

І дякуємо за ваш відгук, завдяки якому наші продукти стануть кращими!

Аманда
2 років тому
·
# 2449
0
Голосів
розстібати
Привіт galactic25,

Перевстановіть Kutool для Excel 26.0, розробник уже розширив обмеження на цю функцію: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Якщо у вас виникли інші запитання, будь ласка, не соромтеся, дайте мені знати.

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.