By тобіасакс у неділю, 24 жовтня 2021 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 1
симпатії 0
думки 5.4K
Голосів 0
Замість фіксованої ширини або висоти було б добре використовувати параметри max width і max height. Звичайно, у поєднанні з можливістю підтримувати співвідношення ширини/висоти (яке бажано перенести на зображення у файлі Excel).
Я зіткнувся з ситуацією, коли мої зображення сильно відрізняються як за висотою, так і за шириною. Отже, якщо я дозволю керувати висотою, мій аркуш стає занадто довгим, а якщо я дозволю керувати шириною, він стає занадто широким. Якби я мав можливість встановити максимальну висоту, тобто 100 і максимальну ширину 150, результат був би хорошим компромісом.

Інша проблема, до речі, під час використання фіксованої ширини полягає в тому, що якщо я спочатку імпортую один стовпець зображень із високими та вузькими зображеннями (скажімо, H 500 W 200), а потім імпортую інший стовпець із низькими та широкими зображеннями (тобто H 200 W 500), висота рядка коригується відповідно до останнього імпорту. Таким чином, високі зображення обрізаються. Тож якщо під час налаштування висоти рядка можна перевірити, чи є інші зображення в тому ж рядку, це було б чудово.

Дякуємо за увагу!

Дякую
Привіт Тобіасакс,

Дуже дякую за вашу пропозицію.

Я вже надіслав його нашим розробникам. Ми розглянемо можливість додати параметри до наших майбутніх версій. Знову дякую.

Аманда
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення