By littlej53081@gmail.com у суботу, 23 жовтня 2021 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 1
симпатії 0
думки 5.6K
Голосів 0
У мене є великий список посилань на ескізи зображень, які я працюю над перевіркою за допомогою цієї функції. Близько 100,000 65 рядків. Я запустив цю функцію «Вставити зображення з URL-адреси» в KuTools, і спочатку вона працювала досить добре, обробляючи кілька сотень рядків на хвилину. Коли він досяг приблизно 12 тисяч, він сповільнився до повзання, приблизно до 15-12 рядків на хвилину. Я зупинив операцію та перезавантажив комп’ютер, а потім перезапустив операцію, і тепер вона працює зі швидкістю 15-12 рядків на хвилину з самого початку. Я спробував зовсім інший файл, з іншим набором посилань, і він також працював зі швидкістю 15-XNUMX рядків на хвилину.
У мене є інший комп’ютер, який також має KuTools, і він зробив те саме з великим файлом із 100 тисяч рядків. Почалося швидко, сповільнилося, тепер ця функція також працює повільно для всіх файлів на цьому комп’ютері.
Що спричиняє це уповільнення продуктивності та чи можна це виправити?
Привіт littlej53081@gmail.com,

Вибачте за пізню відповідь. Я надіслав відгук нашій команді розробників. За словами розробника, причиною може бути обмеження швидкості веб-сайту, з якого ви часто витягували занадто багато даних за короткий час. Функція Insert PIcture from Path (URL) не має жодних обмежень для користувачів. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, зв’яжіться зі мною без вагань.

Аманда
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення