By Мік@ша у суботу, 02 жовтня 2021 р
Опубліковано в перевершувати
відповіді 1
симпатії 0
думки 7.4K
Голосів 0
може хтось допомогти мені з цією проблемою. йдеться про цей сценарій.
Sub
ProtectSheetCheckSpellCheck()
'Update by Extendoffice 2018/11/2
Dim
xRg 
As
Range
On
Error
Resume
Next
Application.ScreenUpdating = 
False
    
With
ActiveSheet
        
.Unprotect (
"123"
)
        
Set
xRg = .UsedRange
        
xRg.CheckSpelling
        
.Protect (
"123"
)
    
End
With
Application.ScreenUpdating = 
True
End
Sub


Дякую за це. Він працював добре, за винятком того, що він змінює мої налаштування захисту аркуша щоразу, коли я його запускаю. У мене мій аркуш захищений, але налаштований, щоб користувачі могли форматувати клітинки, стовпці та рядки; але після запуску цього коду захист відновлюється за замовчуванням. Як я можу зберегти свої налаштування?
відповідь на це була; Ви повинні змінити код .protect, додавши потрібні критерії дозволу. Worksheets("Sheet1").Захист,:=False, AllowInsertingColumns:=False, AllowInsertingRows:=False,:=False, AllowFiltering:=False, 
Тож, будь ласка, допоможіть мені з правильним кодом, якщо можливо, не можу змусити його працювати з AllowInsertingRows.Protect ("Welkom"), а потім?????? Цей мій робочий аркуш (вкладки) називається, наприклад, P&A або BIOp

і я можу отримати це правильно в оригінальному сценарії?

 
Привіт, Mic@sha!

Щоб дозволити вашим користувачам форматувати клітинки, стовпці та рядки, скористайтеся наведеним нижче кодом:

Sub ProtectSheetCheckSpellCheck()
'Update by Extendoffice 2021/12/20
Dim xRg As Range
On Error Resume Next
Application.ScreenUpdating = False
With ActiveSheet
.Unprotect ("123")
Set xRg = .UsedRange
xRg.CheckSpelling
'Password, Allow Formatting Cells, Allow Formatting Columns, Allow Formatting Rows
.Protect Password:="123", AllowFormattingCells:=True, AllowFormattingColumns:=True, AllowFormattingRows:=True
End With
Application.ScreenUpdating = True
End Sub


Аманда
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення