By BGerou у суботу, 21 березня 2020 року
Опубліковано в перевершувати
відповіді 0
симпатії 0
думки 2.7K
Голосів 0
Привіт У мене є електронна таблиця з 14 стовпців зі стовпцями F, G, J, K, L і M, які мають формули
в них, які повертають значення в них. Наразі я хочу побудувати лише стовпці L і F. Повертаються значення для них, як зазначено нижче. Мета полягає в тому, щоб на горизонтальній осі X відображалися дві секції. Один для стартів, а другий для фінішу, а потім у цих двох розділах виведіть смугу для кожного з 4 перерахованих нижче, у відповідному розділі. Я пробував це, але не можу змусити його робити те, що Idesire, і я знаю, що це можна зробити, як я бачив це в минулому на різних
електронні таблиці. Я використовую Microsoft Office365. Як ви можете бачити на знімку екрана, я отримую дати зліва, я цього не хочу… Унизу я отримую статуси, які хочу, але так, як вони мені потрібні. Дивись вище. Знаючи це, розділ 1 для Starts у моїй діаграмі показуватиме 1 для раннього, 1 для вчасного та 2 для ввімкненого
Тримати. У розділі 2 для завершення буде показано 3 для «Необхідно закінчити» і 1 для «Рано».
  
    [font=Times New Roman] [/ FONT]
  • Початок[/*][font=Times New Roman] [/font][list][font=Times New Roman] [/ FONT]
  • На очікуванні, потрібно закінчити, пізно, рано, вчасно[/*][font=Times New Roman] [/ FONT]
[font=Times New Roman] [/font][*]Завершується[/*][font=Times New Roman] [/ FONT]
    [font=Times New Roman] [/ FONT]
  • На очікуванні, потрібно почати, пізно, рано, вчасно[/*][font=Times New Roman] [/ FONT]
[font=Times New Roman][/font][/list]
Переглянути повне повідомлення