Четвер, 20 лютого 2020
  1 відповіді
  6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,

Я додаю файл Excel для довідки.

У доданій електронній таблиці я застосував розкривний список у клітинках B11, H11 і J11. Після вибору необхідного розкривного списку з доступного списку шлях для «FromPath» і «ToPath» оновлюється в клітинках C3 і C7. Пізніше я натискав кнопку «КОПІЮВАТИ В SHAREPOINT», яка потім запускала макрос для копіювання файлів у SharePoint.

Ось як це працює: якщо мені потрібно скопіювати файли постачальника "A" до SharePoint, я маю вибрати "A" зі спадного списку імені постачальника. Подібно до копіювання файлів постачальника "B" до SharePoint, мені потрібно знову вибрати постачальника "B" у розкривному списку (це дія одна за одною)

Тепер потрібно скопіювати файли випадкових постачальників у SharePoint. на одному диханні.

Наприклад, якщо я хочу скопіювати файли для постачальника C, D, E та F зі спільного диска на SharePoint, я повинен мати можливість вибрати C, D, E та F і скопіювати лише ці файли до відповідних папок на SharePoint за адресою один раз, а не копіювати один за одним.

Кнопка «ОНОВИТИ ІМ’Я ПОСТАЧАЛЬНИКА» використовується для оновлення будь-якої назви нового постачальника, створеної на спільному диску, вона оновлюється в стовпці M електронної таблиці

Примітка: я вручну копіюю електронні листи Outlook (оскільки немає унікальності) у відповідні папки імен постачальників на спільному диску.
Моя спільна папка - Резервне копіювання постачальників > A, B, C, D, E......... (тобто папки з іменами постачальників) > папки 2018, 2019 і 2020.

Цього року електронні листи буде скопійовано в папку 2020.
Спасибі,
3 років тому
·
# 2082
0
Голосів
розстібати
Хоча в робочих процесах SPD немає дії для переміщення файлу, ви можете зробити це опосередковано, використовуючи REST API із робочого циклу.
Кілька років тому я створив подібне рішення для клієнта таким чином.
Кінцева точка, яку ви хочете використовувати, така:
_api/web/folders/GetByUrl('Оригінальне розташування документа')/Files/getbyurl('//cdn.extendoffice.com/Test.pdf')/CopyTo(strNewUrl='/sites/Meetingsite/DocumentNewLocation/Test.pdf',bOverWrite=true)
Спочатку вдатися до повного «виклику решти API з робочого циклу» може бути дещо складним, але насправді це не так вже й погано – і зараз в Інтернеті можна знайти чимало ресурсів, які допоможуть вам.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.