By Халед2020 у вівторок, 21 січня 2020 року
Опубліковано в перевершувати
відповіді 0
симпатії 0
думки 3.5K
Голосів 0
Доброго дня всім,
 
У мене проблема з тим, як рахувати з умовою. Мені потрібна підсумкова таблиця, яка зчитується з таблиці даних і дає мені загальну кількість за місяць із такими конкретними критеріями:
 
1. Повний прикутий до ліжка з PU (клітина V):
Я хочу порахувати, скільки пацієнтів із пролежною (клітинкою H), у той час як є місце виразки, що означає, рахувати як
пролежня), і пацієнт повинен захворіти протягом того ж місяця, наприклад, у січні 2020 р
що означає дату прийому (клітина E), дату виписки, клітинку L) або дату закінчення терміну дії (осередок M) протягом січня 2020 року.
2. Усього прикутих до ліжка без PU (ячейка W):
Я хочу порахувати, скільки пацієнтів без Місце пролежня (клітина H) і пацієнт повинен протягом того ж місяця, наприклад, січень
2020, що означає дату прийому (клітина E), дату виписки, клітинку L) або дату закінчення терміну дії (осередок M) протягом січня 2020 року.
 
3. Тривале перебування пацієнта в клітині X):
Я хочу порахувати, скільки пацієнтів тривалого перебування на місяць (осередок G) з кількістю днів понад 30 днів (які готові в камері G)
і доза для пацієнта не в один місяць, наприклад Загальна кількість пацієнтів із тривалим перебуванням на січень 2020 року, все ще прийняті протягом січня і можуть бути виписані (CellL) або Термін дії (Cell M) після січня 2020 року.


Перегляньте прикріплений файл, будь ласка

Управління ризиками.JPG
Переглянути повне повідомлення