By dak4482 у четвер, 12 вересня 2019 р
Опубліковано в перевершувати
відповіді 1
симпатії 0
думки 6.7K
Голосів 0
Привіт всім,

Шукаю спосіб перемежувати кілька стовпців даних вертикально в один довгий стовпець, розміщуючи записи кожного стовпця один за одним, щоб, наприклад, мати 4 стовпці, один із 10 рядками, один із 20, один із 30 і один із сороком, я завершую зі стовпцем із 100 рядками даних. Мені насправді це потрібно для аркуша з понад 200 стовпцями, і я хочу об’єднати їх усі в один, щоб я міг упорядкувати весь список за алфавітом, а потім застосувати до нього різні фільтри. Чи є у KUTOOLS спосіб це зробити? Не вдалося знайти нічого в спадних меню, що могло б допомогти. Якщо ні, мені було цікаво, що зараз використовується замість VBA для чогось подібного з Excel? Використання окремих формул у кожному стовпці було б надто великим, і я сподіваюся знайти спосіб зробити це за допомогою KUTOOLS або VBA. Будь-яка допомога буде вдячна.

Screenshot_2019-09-11 Як об’єднати 4 стовпці в 1 стовпець .png



Дан
Ну, я сам знайшов відповідь. Не можу повірити, що ніхто не зміг на це відповісти. Рішення полягає у використанні команди KUTools «Перетворити діапазон» на вкладці «Діапазони та комірки». Він не видаляє порожні клітинки, тому вам все одно доведеться видалити всі порожні клітинки в одному стовпці, але це все одно набагато швидше, ніж переміщення всіх 600 стовпців вручну.

Дан
·
4 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення