Понеділок, 31 грудня 2018
  0 відповіді
  2.8 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт всім,


Я хочу підключити загальну версію цієї формули =COUNTIF(AB5:AB938,"*") до будь-якої клітинки в стовпці та підрахувати кількість непустих клітинок у цьому стовпці БЕЗ необхідності змінювати позначення стовпця в формула. Іншими словами, підключіть ту саму загальну формулу і змусьте її самостійно визначити літери стовпців. Тож у цьому прикладі, якщо я поміщу GENERIC формулу в комірку в стовпці ZZ, вона автоматично вставить ZZ1:ZZ938, наприклад, там, де зараз знаходиться AB5:AB938. Я спробував використати команду COLUMN, щоб імпортувати літеру стовпця до формули, але мій синтаксис, очевидно, вимкнено.

Тож я хочу, щоб у комірці була ГЕНЕРИЧНА формула, яка рахуватиме кількість непустих клітинок у цьому стовпці БЕЗ необхідності вводити фактичну літеру стовпця. Поточний аркуш, над яким я працюю, має понад 600 стовпців, і я справді б просто подобається вирізати та вставляти ГЕНЕРИЧНУ формулу без необхідності вводити у формулу літеру кожного стовпця (наприклад, ZZ1:ZZ938). Сподіваюся, це зрозуміло.

Дан
На цю посаду ще немає відповідей.