Четвер, 08 Грудень 2022
  3 відповіді
  4.2 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Я хочу встановити формулу в Excel, дані якої наведено нижче, будь ласка, допоможіть мені встановити формулу ....я також долучив аркуш Excel.
-------------------------------------------------- -------------------------------
ДАТА ОТРИМАННЯ | RCV. CH. НІ | RECV | ДАТА ОТРИМАННЯ | RCV. CH. НІ | RECV |
-------------------------------------------------- -------------------------------
02-серпня | 1362 | 717 | 02-серпня | 1366 | 612 |
-------------------------------------------------- -------------------------------

мої дані представлені в стовпцях, і мені потрібна загальна сума значень "RECV" за датами ...

будь ласка, допоможи мені
Вкладення (1)
1 рік тому
·
# 3313
-1
Голосів
розстібати
Привіт там,

Вибачте за пізню відповідь.

Оскільки ваші дані представлені в стовпцях, вам доведеться вкласти деякі формули разом:

У клітинці O4 формула може мати вигляд: =SUM(SUM(FILTER(F4:F6,D4:D6=N4,0)),SUM(FILTER(I4:I6,G4:G6=N4,0)),SUM(FILTER(L4:L6,J4:J6=N4,0)))
У клітинці O5 формула може мати вигляд: =SUM(SUM(FILTER(F4:F6,D4:D6=N5,0)),SUM(FILTER(I4:I6,G4:G6=N5,0)),SUM(FILTER(L4:L6,J4:J6=N5,0)))
У клітинці P4 формула може бути такою: =TEXTJOIN(",",TRUE,TEXTJOIN(",",TRUE,FILTER(E4:E6,D4:D6=N4,"")),TEXTJOIN(",",TRUE,FILTER(H4:H6,G4:G6=N4,"")),TEXTJOIN(",",TRUE,FILTER(K4:K6,J4:J6=N4,"")))
У клітинці P5 формула може бути такою: =TEXTJOIN(",",TRUE,TEXTJOIN(",",TRUE,FILTER(E4:E6,D4:D6=N5,"")),TEXTJOIN(",",TRUE,FILTER(H4:H6,G4:G6=N5,"")),TEXTJOIN(",",TRUE,FILTER(K4:K6,J4:J6=N5,"")))

Будь ласка, спробуйте.

Аманда
Вкладення (1)
HI,
Дякуємо за вашу відповідь... справді дивовижна формула, яку ви використовуєте в ній.... але вона не набагато корисніша ... ресія за цим .... тут ні. стовпець не фіксується..вона може збільшуватися будь-коли....а вторинна версія означає, що ніхто не використовує ms office 360 ​​або оновлену версію....тут усі мають лише ms office 2013, і в цьому тексті спільна формула недоступна .....тому, будь ласка, запропонуйте іншу формулу, яка підходить для ms 2013...
1 рік тому
·
# 3316
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Якщо кількість стовпців не фіксована, я боюся, що це не працюватиме з формулами...

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.