By sheridan60 у середу, 30 листопада 2022 р
Опубліковано в перевершувати
відповіді 2
симпатії 0
думки 4.8K
Голосів 0
Мене попросили внести зміни в чиюсь електронну таблицю для нашого використання. У цьому файлі ми відстежуємо прогрес у кількох завданнях, але щотижня ставлять одні й ті самі запитання, і вони ніколи не переглядають стовпці оновлення статусу, тому що їм доведеться прокручувати та шукати. Я хотів би додати клітинку до кожного рядка, який має кілька «категорій» у цій одній клітинці, які є статичними. Схоже на заголовки, але тоді є можливість вводити швидку однорядкову відповідь для кожної категорії.

Я спробував додати кілька рядків і просто об’єднати рядки в усіх інших стовпцях окремо, тому інші клітинки були довжиною цієї нової клітинки, яка насправді становить 9 рядків. Але коли я це робив, інші клітинки не переносили текст, щоб усі оновлення були видимими. Я завантажив скріншот того, як це виглядає зараз. Я хотів би досягти цього, не вимагаючи окремих рядків клітинок для кожного елемента, і зробити ці категорії статичними з можливістю редагувати відповідь праворуч.
Спасибо заранее,
Даррелл
Коли я маю вхідну пошту в Outlook із вкладеним файлом Excel, і я попередньо переглядаю файл Excel, тоді він завжди показує мені перші рядки (початкові рядки) файлу/аркуша Excel. Але я хочу переглянути останні введені рядки в попередньому перегляді Outlook, не відкриваючи файл Excel із великими даними https://testmyspeed.onl/.
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт!
Наскільки я розумію, ви хочете показати визначені користувачем відповіді відповідно до вибраної категорії.
1. Створіть розкривний список категорій (якщо ви не знаєте, як створити список, приділіть 1 хвилину назваЦя стаття )
2. Потім застосуйте функцію SWITCH у вихідній комірці (див. вкладений файл Excel)
=SWITCH(C3,F8,G8,F9,G9,F10,G10,F11,G11,F12,G12)
Де C3= клітинка, що містить список категорій
F8,G8,F9,G9,F10,G10,F11,G11,F12,G12 = комірки, що містять відповідні повідомлення
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення