Анонімний користувач
  Вівторок, 20 вересня 2022
  2 відповіді
  4.8 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Полудень:

Створити робочу книгу Excel (а не шаблон)
мати 12 аркушів - по 1 для кожного місяця з поділом на тижні з понеділка по п'ятницю
Майте головний аркуш, який підсумовує числа кожного тижня та розміщує їх у клітинці на головному аркуші (подумайте, рік до дати)
Це чудово працює

Намагаючись:
Візьміть це число на головному аркуші, яке змінюється щотижня
Розділіть це число на номер тижня (38, 39,40, XNUMX тощо)
і помістіть це середнє значення в комірку для певного місяця для відповідного тижня. (середньотижневе)

Перепробував майже все, але він відображає лише дату
тому, використовуючи загальні складені числа, я використаю існуючу формулу
У мене є порожня клітинка на кожному тижні кожного робочого аркуша, у якій розміщено номер тижня. Для цієї вправи я використовую 3-7 жовтня (пн.-пт.) тиждень 41. Формула клітинки «Тиждень 41» така: =WEEKNUM(B1,2, 1) (Бере дату з B3, понеділок і визначає номер тижня. Розміщує її в AXNUMX (може бути будь-яка клітинка)
Я подаю щотижневі звіти, і тепер хочу мати "середнє"
Мені потрібно взяти загальну суму з головного аркуша ='2022 Master'!B17 (B17 — це клітинка, куди входить число, це загальна сума за рік на дату,
розділіть це число на номер тижня з відповідного тижня жовтня та помістіть обчислення в O19 поруч із конкретним тижнем.
Все, що я отримую, це побачення, незалежно від того, що я намагався

Для тих, хто слідує, наступного тижня буде 42, тому потрібно взяти збільшену загальну суму з основного аркуша, розділити на 42 і розмістити
це в O44 і так далі. клітинка результатів може бути будь-де на сторінці.

Будь-які ідеї щодо того, як це зробити без переформатування цілої купи клітинок?,
Як розділити 2 клітинки, у яких є формули, щоб визначити підсумок в іншій клітинці...

Спасибо заранее
1 рік тому
·
# 3081
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Не могли б ви прикріпити зразок файлу? Щоб ми могли краще зрозуміти ваше запитання :)

Аманда
1 рік тому
·
# 3082
0
Голосів
розстібати
Рік до сьогодні (Master) Total.png Тижневий файл sheet.png Рік до сьогодні (Master) Total.png Спробую пояснити краще, включив 2 графіки, щоб можна було зрозуміти загальну суть, важко надати
графіка, яку мені дозволено...
Щотижнева графіка:
Файли щодня поміщаються у відповідний стовпець (кількість файлів змінюється щодня)
Файли підсумовуються щодня в синьому рядку внизу та розміщуються в зеленому рядку
Наприкінці тижня підсумовуються всі тижневі файли (число під зеленим кольором внизу) (52)
Це число (52) переноситься та додається до підсумку за рік до поточної дати на аркуші (основному) за рік до поточної дати
(Це динамічно, і загальна сума основного аркуша (B17) змінюється щодня)

Мені потрібно надати середнє тижневе значення для певного тижня (38,39,40 тощо)
і розмістіть його поруч із загальною сумою за тиждень або за місяць (розташування клітинки не має значення, може бути будь-яка клітинка)
Отже, формула, коли ви намагаєтеся це зробити, така:

(B17 — це номер комірки, де на головному аркуші знаходиться номер року до дати)
коли я вибираю порожню клітинку на тижневому аркуші та використовую формулу
='2022 Master'!B17/39 він повинен розмістити результат числа в комірці
Наскільки я розумію, ця формула має брати велике число на головному аркуші B17 і ділити його на номер тижня (39), щоб отримати середнє значення за тиждень.

Все, що це дає мені, це дата, і навіть не сьогоднішня...

Щотижневе середнє значення тепер потрібно включати до кожного тижня, тож якщо є простіший спосіб зробити це, то я не знаю
певна формула, за якою головний аркуш розраховує номер файлу за рік і ділить його на відповідне тижневе число (38, 39,40, XNUMX тощо)
якщо мені доведеться розміщувати це в комірці для кожного тижня, тоді добре, але я подумав, що є кращий спосіб, тому що завжди є кращий спосіб, чи не так?
Наразі VB не є опцією, тому наразі це вручну.... Тижневий файл sheet.png
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.