By keg600 у четвер, 04 серпня 2022 р
Опубліковано в перевершувати
відповіді 2
симпатії 0
думки 6.4K
Голосів 0
Здравствуйте,
Я дуже збентежений цим. перша вкладка у файлі показує, як експортуються дані, і це не можна змінити. Друга вкладка показує, як мені потрібні дані. Я не знаю найкращого та найефективнішого способу зробити це, і буду вдячний за будь-які поради. Якщо ваш інструмент це зробить, я із задоволенням його куплю. :-)
Дякую!
Привіт там,

Наразі ми не маємо такої функції, щоб зробити це безпосередньо за вас. Однак існує обхідний шлях із функціями Kutools (ви можете завантажити та спробувати безкоштовно протягом 30 днів):

1. Виберіть діапазон «Як зараз експортуються дані»!$A$1:$I$7, то на Кутулс вкладка, клацніть Діапазон > Транспонуйте розміри таблиці.
transpose.png


2. У спливаючому діалоговому вікні виберіть Перехресна таблиця для перелікуі натисніть піктограму вибору діапазону під Діапазон результатів щоб вибрати клітинку, у яку потрібно вивести результат (тут я створив новий аркуш і вибрав клітинку A1).
dialog.png


3. Ви побачите результат, як показано нижче. Тепер виберіть діапазон C1: C48 а потім на Кутулс вкладка, клацніть Діапазон > Діапазон трансформації.
result.png
transform.png


4. У спливаючому діалоговому вікні виберіть Один стовпець для діапазону, в Фіксована вартість поле, введіть 2. Після завершення натисніть OK.
dialog2.png


5. У наступному спливаючому діалоговому вікні вкажіть вихідний діапазон (тут я вибираю D1). Ви побачите результати, як показано нижче.
result2.png


6. Видаліть стовпці B і C. Виберіть стовпець A і натисніть Select > Виберіть Інтервальні рядки та стовпці.
interval.png


7. У спливаючому діалоговому вікні виберіть ряди. У розділі «Параметри» встановіть 1 як для інтервалу, так і для кількості рядків. Після завершення натисніть OK. (Не перевіряйте Виділіть цілі рядки)
dialog3.png


8. Клацніть правою кнопкою миші будь-яку з виділених клітинок, а потім клацніть видаляти. У спливаючому діалоговому вікні виберіть Змістити клітинки вгору.
shift.png


9. Тепер ви побачите результат, як показано нижче. Ви можете додати заголовки до таблиці.
кінцевий результат.png
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Дуже дякую за допомогу!
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення