Понеділок, 29 червня 2022
  13 відповіді
  5.6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,

Я намагаюся надіслати електронний лист на основі непрямої зміни значення клітинки (наприклад, > 7), із вкладенням електронного листа та конкретним посиланням на змінені клітинки в тілі мого вихідного листа. Я маю непряму зміну значення комірки на основі критеріїв. Однак я отримую помилку 424 під час спроби встановити змінну для виклику адреси комірки в моїй електронній пошті. Чи могли б ви допомогти? Я відчуваю себе поруч.

Dim xRg As Range
Dim xRgSel як діапазон
«Встановити діапазон і ціль
Приватний допоміжний робочий лист_Change(ByVal Target As Range)
Dim xRgPre як діапазон
On Error Resume Next
Якщо Target.Cells.Count > 1, то вийдіть із Sub
Встановити xRg = діапазон ("Q2:Q43")
Встановіть xRgPre = xRg.Precedents
Встановити xRgSel = Intersect(Target, xRg)
ActiveWorkbook.Save
Якщо xRg.Value > 7 Тоді
Телефонуйте Mail_small_Text_Outlook
ElseIf (Not xRgPre Is Nothing) And (Intersect(Target, xRgPre).Address = Target.Adress) Тоді
End If
End If
End Sub
Sub Mail_small_Text_Outlook()
Зменшіть xOutApp як об’єкт
Змінити xOutMail як об’єкт
Заглушити xMailBody як рядок
Встановіть xOutApp = CreateObject("Outlook.Application")
Встановити xOutMail = xOutApp.CreateItem(0)
xMailBody = "Вітаю, комірки(и)" & xRgSel.Address(False, False) & _
" на робочому аркуші '" & Me.Name & "' минуло 3 дні після прийому" & vbNewLine & vbNewLine & _
«Будь ласка, перегляньте та зв’яжіться з потенційним клієнтом» & vbNewLine & _
"Дякую"
On Error Resume Next
За допомогою xOutMail
.To = ""
.CC = ""
.BCC = ""
.Subject = "Дні з моменту прийому свинцю"
.Body = xMailBody
.Attachments.Add (This Workbook.FullName)
.Показати 'або .Надіслати
Кінець з
При помилці GoTo 0
Встановіть xOutMail = Нічого
Встановіть xOutApp = Нічого
End Sub


Спасибо!
1 рік тому
·
# 2838
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Коли ви отримаєте помилку 424, натисніть налагодження, а потім зробіть знімок екрана виявленої проблеми.
debug.png

Ми запустили код, який ви надали, він працював добре після того, як ми змінили закінчується, якщо нижче до вихід під.
change.jpg

Будь ласка, змініть свій код відповідно, а потім спробуйте його, щоб побачити, чи він працює так, як ви хотіли.

Аманда
Вкладення (2)
1 рік тому
·
# 2843
0
Голосів
розстібати
Дякую, Аманда! Однак я все ще отримую повідомлення про помилку, а підказка не містить параметра «налагодження». Я досить новачок у VBA, можливо, це мій відступ? Побачивши, як це працює з вашого боку. Я намагався завантажити знімок екрана, але мені важко отримати відповідь на повідомлення (воно завантажується протягом тривалого періоду часу, просто нагадування).
1 рік тому
·
# 2844
0
Голосів
розстібати
Привіт, Райане, ти змінив лише закреслення? закінчується, якщо до вихід під? (Я помітив, що на знімку екрана є друкарська помилка (eixt), вибачте за це.)
Якщо так, чи не могли б ви прикріпити файл Excel, до якого ви застосували код?

Аманда
1 рік тому
·
# 2847
0
Голосів
розстібати
Дякую, Аманда! Однак я все ще отримую повідомлення про помилку, а підказка не містить параметра «налагодження». Я досить новачок у VBA, можливо, це мій відступ? Побачивши, як це працює з вашого боку. Я намагався завантажити знімок екрана, але мені важко отримати відповідь на повідомлення (воно завантажується протягом тривалого періоду часу, просто нагадування).


Ви можете спробувати опублікувати його з вкладеннями зараз. :)
1 рік тому
·
# 2858
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда, вибачте за затримку, я змінив End if на Exit Sub. Але я з певних причин не можу додати файл excel або знімки екрана – я не можу відповісти з вкладеннями. Я все одно не міг додати файл excel, оскільки це файл xlsm, який не підтримується для завантаження файлів. Чи можемо ми спілкуватися електронною поштою?
1 рік тому
·
# 2859
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда та ExcelFan, вибачте за затримку, я змінив End if на Exit Sub. Але я все ще не можу додати файл excel або знімки екрана з певних причин - я не можу відповісти з вкладеннями. Я все одно не зміг додати файл excel, оскільки це файл xlsm, який не підтримується для завантаження файлів. Все одно ми можемо спілкуватися електронною поштою? Таким чином я можу передати файли
1 рік тому
·
# 2861
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда, вибачте за затримку, я змінив End if на Exit Sub. Але я з певних причин не можу додати файл excel або знімки екрана – я не можу відповісти з вкладеннями. Я все одно не міг додати файл excel, оскільки це файл xlsm, який не підтримується для завантаження файлів. Чи можемо ми спілкуватися електронною поштою?


Здравствуйте,

Чому б не зберегти його як zip або rar?:)
1 рік тому
·
# 2864
0
Голосів
розстібати
На жаль, я не можу опублікувати жодного типу файлів, ані посилань. Я звернувся до служби підтримки, але поки що відповів. Не впевнений у причині, але після надсилання сторінка просто завантажується та не надсилається. Спробував кілька браузерів, очистив кеш і кілька пристроїв :/

Я ціную вашу готовність допомогти! На жаль, зараз я не можу передати файли
1 рік тому
·
# 2867
0
Голосів
розстібати
Привіт Райан,

Дякуємо за відгук. Ми перевіримо, чи є якісь проблеми з вкладенням файлів. Наразі надішліть свій файл на адресу

Аманда
1 рік тому
·
# 2868
0
Голосів
розстібати
Привіт Аманда!

Це Ryan4 з ExtendOffice. Дякую, що надіслали свою адресу електронної пошти, щоб допомогти вирішити мою проблему. Я маю намір бути активним учасником після того, як дізнався про вашу фантастичну спільноту, тому я сподіваюся, що проблеми із завантаженням файлів зрештою будуть вирішені!

Наразі, будь ласка, перегляньте вкладений файл тут. Я оновив код, щоб читати «Exit Sub» замість «End if», однак я все ще отримую помилку без параметра налагодження. Можете порадити? Можливо, це моя структура або відступ.

Ще раз спасибі за вашу допомогу!
Райан

Привіт Райан,

Електронне повідомлення отримано. Оскільки можуть бути інші користувачі, які мають таку ж проблему, я відповім тут.

Спробуйте наведений нижче метод.
1. Відкрити Посилання.
vba-reference.png

2. перевірити Бібліотека об’єктів Microsoft Outlook 16.0. Примітка. Замість 16.0 у вас може бути 15.0, 14.0 тощо.
vba-library.png

3. Замініть наведений нижче код
Dim xOutApp As Object
Dim xOutMail As Object

до
Dim xOutApp As Outlook.Application
Dim xOutMail As Outlook.MailItem


Спробуйте виконати 3 вищезазначені кроки. Оскільки ваш vba добре працює на нашому комп’ютері, нам важко відтворити проблему. Сподіваємось, цей метод вам допоможе!

Аманда
1 рік тому
·
# 2887
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда, у мене є бібліотека об’єктів Microsoft Outlook 16.0, але, на жаль, це також не спрацювало – у мене нова помилка, яка вказує на код проблеми. Здається, Outlook.Application не є визначеним типом. Чи потрібно мені створювати раннє зв’язування, щоб кваліфікувати об’єкт?

Дякую!

(p.s. я знову не можу надіслати знімки екрана/додатки – надішлю електронною поштою, але також не соромтеся опублікувати тут для спільноти.)
1 рік тому
·
# 2895
0
Голосів
розстібати
Привіт Райан,

Повідомлення отримано. Але вибачте, оскільки код працює на наших комп’ютерах, тому зараз ми не можемо придумати для вас інші рішення. :(

Про скріншоти, ти клацав Завантажити файли під Додатки а потім виберіть файли, які підтримуються форумом?

Аманда
1 рік тому
·
# 2902
0
Голосів
розстібати
Неприємність :/ Мені цікаво, що це може бути - я спробую ще пограти з цим.

Щодо файлів, я пробував це. Я добре завантажую, але після перевірки я не робот і натискаю відповідь. Сторінка тільки завантажується і завантажується, але так і не надсилається. Я можу відповісти просто без вкладень. Амандо, я надіслав тобі вкладення та книгу електронною поштою.

Дам вам знати, якщо я вирішу цю проблему!
Все одно дякую за допомогу :)

Райан
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.