Вівторок, 26 квітня 2022
  7 відповіді
  5.4 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Я намагаюся скопіювати об’єднані клітинки з одного звіту в інший. Мені від когось потрібно докладне пояснення, як це зробити. Я не можу знайти жодного місця, де пояснюється, як скопіювати об’єднані клітинки, але веб-сайт каже, що це можна зробити. Просто потрібні покрокові інструкції.
Порадьте, будь ласка, що робити.
Спасибі. Білл
2 років тому
·
# 2657
0
Голосів
розстібати
Привіт Білл,

Не могли б ви пояснити, як ви хочете скопіювати об’єднані клітинки? І, будь ласка, додайте зразок файлу з форматом звіту, про який ви говорили вище (не забудьте очистити вашу особисту інформацію).

Я не дуже розумію ваше запитання, оскільки сам Excel дозволяє копіювати об’єднані клітинки.

Аманда
1 рік тому
·
# 2701
0
Голосів
розстібати
Мені шкода, що це так пізно, я був у лікарні, а потім відновлювався додому

Я намагаюся змусити Excel скопіювати дані з одного звіту в інший. але у мене це не працює. Я зробив пошук у Google, і відповідь була, що Excel не може копіювати об’єднані клітинки.
Це використання звичайної функції копіювання та вставки в Excel.
Що мені потрібно знати від вас:
*що я використовую для цього: Kooltools або Kooltools plus
*Мені потрібно знати, які функції я натискаю, щоб копіювати дані щоразу, коли інформація змінюється
*Я не знаю, чи це тому, що клітинки заблоковані. У розділі захисту паролем у розділі "Дозволити користувачам цього аркуша: У мене є лише "Вибрати розблоковану клітинку"
Я прикріпив 2 PDF-файли документів у протоколі звіту. У мене умовне форматування, тому область, до якої мені потрібно скопіювати інформацію зі звіту менеджерів барів, позначена жовтим кольором. Я дійсно не знаю, яка ще інформація вам може знадобитися, щоб написати мені цей запит.
Наперед дякую за допомогу в цьому питанні
1 рік тому
·
# 2709
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Мені шкода це чути. Сподіваюся, зараз вам краще.

- Я намагаюся змусити Excel копіювати дані з одного звіту в інший. але у мене це не працює. Я зробив пошук у Google, і відповідь була, що Excel не може копіювати об’єднані клітинки.
- Коли ви копіюєте об’єднані дані з одного звіту в інший. Чи відрізняються розміри об’єднаних комірок двох звітів? Наприклад, один складається з 2 рядків і 3 стовпців, інший – з 1 рядка і 3 стовпців. Якщо так, то немає можливості скопіювати та вставити, незалежно від того, яку функцію ви використовуєте.

- Я додав 2 PDF-файли документів.
- Вибачте, що я не можу побачити вкладені файли pdf. Ви завантажили файли, а потім вставили їх у відповідь?

Аманда
1 рік тому
·
# 2728
-1
Голосів
розстібати
Привіт Аманда
У мене є 3 проблеми, які потрібно вирішити та вирішити проблему з вашою допомогою. Спочатку я зайшов і переробив звіт менеджерів барів і протоколи запису, щоб усі клітинки були однакового формату, розміру тощо.

1. Я увійшов і використав копію/вставлення Xcel. Інформація передається зі звіту менеджерів бару в протокол. Проблема полягає в тому, що коли я змінив цифри у звіті менеджерів барів, цифри не змінилися в протоколі. Мені потрібно знати, чи є щось в інструментах Kool або Kool tools plus, що я можу використовувати, щоб змінити числа, коли я вводжу їх у звіт менеджерів панелей. (Будь ласка, надайте мені подробиці, що робити)

2. На робочому аркуші захисту я вибрав лише 2 пункти: «Захист аркуша та вмісту заблокованих клітинок» і «Вибрати незаблоковані клітинки». Мені потрібно знати, чи є інші прапорці, які потрібно встановити.

3. З тих пір, як я встановив Kool Tools, мій комп'ютер блокується. Чи можу я щось зробити, щоб цього не сталося. Тільки сьогодні він блокувався 3 рази, і мені доводиться вимкнути комп’ютер і перезавантажити його.

Якщо ви можете отримати мені відповідь на ці три запитання, я думаю, ми зможемо закрити це питання.
Ще раз дякую за вашу допомогу в цій справі.
1 рік тому
·
# 2729
0
Голосів
розстібати
Дивись вище
1 рік тому
·
# 2730
0
Голосів
розстібати
дивіться вище, здається, ваша Captcha не працює
1 рік тому
·
# 2739
0
Голосів
розстібати

3. З тих пір, як я встановив Kool Tools, мій комп'ютер блокується. Чи можу я щось зробити, щоб цього не сталося. Тільки сьогодні він блокувався 3 рази, і мені доводиться вимкнути комп’ютер і перезавантажити його.

Чи використовували ви будь-яку його функцію, щоб це спричинило блокування вашого комп’ютера? Або ваш комп’ютер просто заблокований із увімкненим Excel? І, будь ласка, скажіть мені версію вашого Kutools, Excel та комп’ютерної системи. А якою мовою ви використовуєте свій комп’ютер?
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.