Середа, 16 березня 2022
  0 відповіді
  3.1 тис. Відвідувань
1
Голосів
розстібати
привіт,


Я шукаю код VBA для нижченаведеної активності, будь-хто може допомогти мені поділитися кодом VBA для наведеної нижче дії.

Умови:


У мене є 3 файли Excel у 3 різних місцях на моєму ПК. (Ім’я аркуша 1-го файлу Excel — «Інформаційна панель», 2-го ім’я аркуша файлу Excel — «Необроблені дані», а 3-го ім’я аркуша файлу Excel — «Шаблон»)
Усі файли Excel, збережені в різних місцях, не залишатимуться відкритими під час роботи VBA, залишатиметься відкритим лише аркуш «Інформаційна панель», код VBA має подбати про цю умову.


Діяльність для виконання через VBA:


У мене є 3 варіанти пошуку на 1-му аркуші Excel "Інформаційна дошка" (розташування A1, B1 і C1)
Але я буду шукати будь-який (A1 або B1 або C1) на основі наявної у нас інформації.

Він повинен шукати число у 2-му аркуші Excel "Необроблені дані" (якщо введено значення A1, потрібно шукати стовпець A, якщо введено значення B1, він повинен шукати стовпець B, якщо введено значення C1, він повинен шукати стовпець C на аркуші "Необроблені дані" ).

Якщо дані знайдені, вони повинні скопіювати всі дані кількох рядків (від E до G) і вставити в розташування файлу "Шаблон" E10 до G10. якщо дані не знайдені, відображається «вміст пошуку недоступний у вихідних даних». (Примітка: значення A1, B1 і C1 взаємопов’язані, тому, якщо я шукаю A1 або B1, відповідні дані C1 повинні переходити лише до «Файл шаблону»). Залиште перший рядок у «Необроблених даних», оскільки це заголовок.

Файл «Шаблон» — це стандартний формат, у який можна вставити лише 20 рядків даних у E10 : E29 і G10 : G 29, якщо рядки даних результатів пошуку перевищують 20 рядків, він повинен почати вставляти дані 21-го рядка на наступний аркуш шаблону. (Зауважте, що шаблон містить стандартний тест вмісту зверху та знизу, тому якщо рядок збільшиться до 21, а потім нижче E29: G29 має повністю перемістити весь вміст на наступну сторінку) з автоматичним вирівнюванням осередків.

Після копіювання даних у «Шаблон» він повинен перетворити «Сторінку шаблону» у файл PDF і зберегти файл в іншому місці на ПК (ім’я файлу має бути розташуванням C1 на інформаційній панелі з поточною датою та часом).

Після конвертації PDF відкрийте збережену папку на ПК, а також файл PDF.

Для наступного пошуку наявні вставлені дані «Шаблон» мають бути очищені для нового введення даних.
На цю посаду ще немає відповідей.