By анонімна дівчина у вівторок, 15 березня 2022 року
Опубліковано в перевершувати
відповіді 1
симпатії 0
думки 5.3K
Голосів 0
Привіт, хлопці,

Мені потрібна допомога нашої спільноти в проекті. Будь ласка, допоможи мені

Тема: Введення даних для пацієнта.

Я працюю в лікарні і мені потрібно вести облік ліків, які я видаю конкретному пацієнту.

Наприклад:

Пацієнту ІД 1234 видано 10 таблеток амоксициліну, 20 таблеток парацетамолу та 5 таблеток левоцетиризину.
Пацієнту ID 5678 видано 15 таблеток амоксициліну, 5 таблеток дексаметазону та 2 таблетки альбендазолу.

І подобаються їм 500-700 пацієнтів на день.

Тепер я хочу отримати базу даних наприкінці дня, яка б повідомляла мені про раціональне споживання пацієнтом і конкретне споживання ліків, щоб я міг вести облік того самого наприкінці дня.

Я не дуже технічно здоровий, але я сподіваюся, що ви, хлопці, зрозумієте мій біль і допоможете мені з модулем Excel або будь-яким інструментом введення даних, щоб позбавити мене цієї проблеми.

ps У мене в руках близько 300 ліків.
Привіт anonymousgirl,

Для цього ви можете створити таблицю записів за день, як показано на малюнку нижче:
table.png

Примітка: цифри є прикладами, тому не копіюйте їх.

Після того, як ви закінчите інформацію (назва та ціна) про всі препарати та пацієнтів, ви повинні спочатку зробити її копію. Потім у клітинку I3 (у цьому прикладі) введіть формулу: =SUMPRODUCT($B$2:$H$2;B3:H3); введіть =СУММ(B3:B11)*B2 у комірці B12 (у цьому прикладі).
Зауважте, що ви повинні змінитися $B$2:$H$2, B3: H3 та B3: B11 відповідно до фактичних діапазонів у вашій таблиці. (Знаки долара, додані до посилання на діапазон, роблять його абсолютним, тому не видаляйте їх.)

Після введення двох формул перетягніть або скопіюйте клітинку I3 у клітинки нижче, перетягніть або скопіюйте клітинку B12 у праві клітинки.

Тоді ви можете записувати за день і автоматично оновлювати споживання.

Сподіваюся, це може вам допомогти.

Аманда
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення